محتوای بلاگری

قیمت کش بدنسازی و کش ورزشی + راهنمای خرید

قیمت کش بدنسازی و کش ورزشی + راهنمای خرید

قیمت کش بدنسازی همراه,قیمت کش بدنسازی دیجی کالا,قیمت کش بدنسازی دسته دار,قیمت کش بدنسازی trx,قیمت کش بدنسازی cx,قیمت کش بدنسازی حرفه ای,قیمت کش بدنسازی tst,قیمت کش بدنسازی مدرن

اهمیت و تأثیر مثبت ورزش در سلامت و بهداشت را می‌توان بخشی ثابت از ورزش دانست. یکی از دلایل استقبال بیشتر در بین جوانان آگاهی زیاد از مزایای ورزش و فعالیت بدنی منظم و تکراری در حفظ سلامت و به وجود آمدن حس رضایت و کسب پیروزی در مسیر زندگی است.

به طور معمول فعالیت‌های ورزشی در دوران کودکی تا بزرگسالی باید هم مانند غذا خوردن به شکل یک عادت درآید، زیرا ورزش و فعالیت‌های بدنی منظم هم در سلامتی روح و روان مؤثر است و هم از به وجود آمدن بیماری‌های مختلف مثل: چاقی، بیماری‌های قلبی و عروقی ممانعت به عمل می‌آورد.

یقیناً اسم بدنسازی و اخبار مبنی بر اثرات مثبت آن بر سلامتی مردم را بیشتر اوقات از رسانه‌های تصویری و صوتی دیده و شنیده اید. آزمایشات دقیق پزشکی نشان داده است که بدنسازی ورزشی است که این توانایی و امکان را به شما می‌دهد تا بخشی خاص از بدن را به شکل مجزا و به اندازه دلخواه مد نظر گرفته تمرین و، ورزش دهید.

در این مطلب قصد داریم به بررسی کلیات درباره بدنسازی بپردازیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بدنسازی چیست؟

بدنسازی راهی برای عضله سازی، از طریق تمرینات تکراری مداوم و چسبیدن به یک روتین و برنامه منظم. در واقع بدنسازی، فرد را مجبور می‌کند تا تغییراتی در شکل و ترتیب برنامه غذایی اش ایجاد شود تا عضلات فرد بدنساز بهتر رشد کند. بعضی از افراد برای تغییرات در ساختار نوع برنامه غذایی خود با پزشک متخصص در امر تغذیه مشورت می‌کنند. برای اثر بخشی بیشتر تمرینات می توان کش بدنسازی خرید و از آنها استفاده کرد.

مهم‌ترین مزایای ورزش بدنسازی چیست؟

1- تناسب اندام می‌باشد که در دنیای امروز بی نهایت از هر نظر اهمیت پیدا کرده است. برای افزایش حجم عضله و چربی سوزی به بدنسازی احتیاج خواهیم داشت.

2-بدنسازی اگر به شکل صحیح و درست انجام شود می‌تواند به سلامت استخوان‌های ما کمک کند.

3-اگر بدنسازی از دوره نوجوانی تا جوانی مداوم تکرار شود باعث رشد ماهیچه‌ها، افزایش مقاومت و استحکام آنها در دورهٔ میان سالی (پیری) می‌گردد.

4- بررسی‌های انجام شده در بین انواع بازی‌ها و حرکات ورزشی بین ورزشکاران نشان داده است که تمرینات مداوم بدنسازی در آنها باعث به وجود آوردن استقامت و قدرت و کارایی مؤثر شده است که این امر به ورزشکاران کمک شایانی نموده است.

5- بدنسازی راهی است برای عضله سازی، از طریق تمرین پی در پی و چسبیدن به یک روتین منظم.

مهم‌ترین مزایای ورزش بدنسازی چیست

 • تغذیه در بدنسازی
 • استراحت کافی برای بدنسازی
 • تقویت کننده‌ها در بدنسازی
 • ورزش بدنسازی در بانوان
 • اشتباهات رایج در باشگاه‌های بدنسازی
 • بارفیکس مهم در بدنسازی
 • درباره کش بدنسازی
 • مزایای استفاده از کش بدنسازی
 • اهمیت خرید کش بدنسازی
 • قیمت خرید کش‌های بدنسازی خانگی
 • کش بدنسازی همراه
 • راهنمای خرید کش بدنسازی همراه
 • انواع کش بدنسازی و کاربردهای آن
 • سیم کش بدنسازی خانگی
 • راهنمای خرید برای تهیه کش بدنسازی

تغذیه در بدنسازی

برای رشد عضلانی درست و صحیح، باید حتماً برنامه کم خوردن غذایی مخصوص خودتان را داشته باشید. یعنی در مقایسه با افراد دیگر، به کالری بیشتری نیاز خواهید داشت. تا پروتئین و انرژی بیشتر در دسترس بدنتان برای ساخته شدن عضلات جدید قرار بگیرد. تجربه و تحقیقات نشان داده است که کربوهیدرات‌ها هم از آنجایی که می‌توانند انرژی تمرینات سنگین و پشت سر هم فراهم کنند، برای بدنسازها اهمیت دارد همچنین بررسی‌ها و نتایج آزمایش شده حاکی از آن است که پروتئین‌ها و مصرف آنها برای بدنسازها اهمیت بسیاری در تأمین نیاز بدنی فراهم نموده است. مرغ و گوشت، بوقلمون، ماهی، تخم مرغ، و انواع و اقسام دانه‌های، آجیل و لوبیا در هر وعده شما باید گنجانده شود.

استراحت کافی برای بدنسازی

اگر بعد از تمرینات ورزشی بدنسازی شما حداقل 8 ساعت مفید بخوابید کمک شایانی به ساخت عضله سازی در بدن خود کرده اید. بدن نیازمند خواب و استراحت کافی بعد از هر گونه تمرینات ورزشی و بدنسازی سخت می‌باشد. در واقع بدن شما باید فرصتی برای ریکاوری شدن به موقع پیدا کند. تا به بازیابی انرژی و بازسازی عضلاتی منجر شود.

تقویت کننده‌ها در بدنسازی

بعضی از افراد بدنساز و، ورزشکار از داروهایی استفاده می‌کنند تا سریع‌تر عضله سازی کنند. داروهایی مانند: استروئیدها این داروها با این که بدنساز را سریع‌تر عضله سازی می‌کند ولی معایب و ضرر و زیان بسیاری هم می‌تواند داشته باشد. که سلامتی فرد ورزشکار (بدنساز) کاملاً به خطر می‌اندازد. که در آقایان باعث کاهش تستوسترون، ریزش شدید و قابل توجه مو، بوجود آمدن اکنه ودر خانم‌ها هم اثرات منفی و غیر قابل جبرانی می‌گذارد.

تأثیر مکمل‌های ورزشی در بدنسازی: مکمل‌های ورزشی، منابع غذایی دارند. و برای تأمین ساده‌تر، ارزان‌تر مواد مغذی مورد نیاز بدن یک ورزشکار طراحی و تولید شده اند.

ورزش بدنسازی در بانوان

مسابقات فیگور و تناسب اندام جذابیت و شهرت بسیار قابل توجهی در بین بانوان نصبت به مسابقات پرورش اندام دارد. و دلیل اصلی این است که در آن بیشتر از همه تناسب اندام با اهمیت است. و نکته قابل توجه این است که این مسابقات دارای آیتم‌های ایروبیک هستند و قشنگ بودن چهره هم درآن با اهمیت می‌باشد و بسیار تأثیرگذار است.

ورزش بدنسازی در بانوان

اشتباهات رایج در باشگاه‌های بدنسازی

1-تمرین نمودن جهت لاغری موضعی

2- افراد به جای تمرین و، ورزش کردن بیش از حد با بقیه دوستان در باشگاه حرف بزنند.

3-تمرینات را به اندازه کافی تکرار نکنند.

4-کار کردن با یک برنامه ورزشی به طور مداوم و پی درپی

5-به طور نامناسب و با رویه غلط ورزش کردن

6-اینکه فرد فشار بیش از، اندازه برای انجام تمرینات به خود وارد نماید.

بارفیکس مهم در بدنسازی

بیشتر آقایان با عضلات بزرگ برای نمایش حجم عضلات در باشگاه حرکت بارفیکس را انجام می‌دهند. دلیلش هم این است که، فشار بالای بارفیکس بر روی عضلات زیر بغل، پشت و سرشانه می‌باشد. اشتباهات مداوم در ورزش بدنسازی

 1. خوردن فست فود مثلاً همبرگر، بعد از تمرینات ورزشی در باشگاه به اغذیه فروشی بروید و ساندویچ بخرید و بخورید این یک اشتباه بسیار بزرگ است.
 2. اینکه تمرینات ورزشی در باشگاه صورت گرفته ولی شما میزان کالری محاسبه نکنید.
 3. اینکه شما وزنه بلند کردن یا در حال ورزش و تمرین در باشگاه هستید، اما آب مصرف نکنید این اشتباه بزرگی است.
 4. تمرینات سخت و سنگین مداوم و پی درپی خوب نیست.
 5. استفاده اشتباه و غلط از دستگاه‌های ورزشی در باشگاه باعث صدمه زدن به بدن ورزشکار می‌شود.
 6. در بین تمرینات ورزشی حتماً استراحت کنید تا آرامش بیشتری کسب نمایید.
 7. استفاده شدید و بیش از مقدار تعیین شده از مکمل‌ها می‌تواند به راحتی به بدن ورزشکار آسیب جدی وارد نماید.

درباره کش بدنسازی

از وسایل کاربردی مهم برای انجام تمرین‌های قدرتی و کششی طوری که بسیار مؤثر و کارآمد انجام شود می‌توان به کش بدنسازی حرفه ای اشاره نمود. ودر پرتو استفاده از این وسیله توانایی انجام حرکات ورزشی در پارک و خانه و باشگاه امکان پذیر می‌شود. کش بدنسازی حرفه ای برای انجام تمرینات پیلاتس و ایروبیک هم کاربرد مؤثر دارند. کش بدنسازی قدرتی و فوق سنگین برای تمرینات فشرده و قوی نیازمند است.

مزایای استفاده از کش بدنسازی حرفه‌ای و کش بدنسازی قدرتی و فوق سنگین

1-کم جا گرفتن و توانایی موثر در امر جابه جایی و حمل.

2-برای انجام تمرین‌ها و حرکات ترکیبی کارایی به سزایی دارند.

3-همچنین در 2 طرف برخی از این کش‌ها دسته ای تعبیه شده برای انجام تمرینات پایین تنه و بالا تنه کاربرد دارند.

4- کش‌های بدنسازی برای تقویت عضلات بالاتنه مانند عضلات بازوها، و شانه اثرگذار می‌باشند. به همین علت کشتی گیرها و، ورزشکاران رزمی کار، از این کش‌ها بسیار استفاده می‌کنند.

5- انجام کارهای استقامتی و قدرتی، ارتقای استقامت و قدرت عضلات بالا تنه، از دیگر مزایای قابل توجه کش بدنسازی است.

اهمیت خرید کش بدنسازی

این وسیله ورزشی متناسب با رنج قدرتی و توان قدرتی افراد ساخته و پرداخته می‌گردد و توانایی استفاده از از کش‌های بدنسازی با هر سطح تجربه و قدرتی برای افراد مختلف مقدور می‌باشد.

کش بدنسازی برای ورزش درمانی، عضله سازی، حرکات قدرتی و استقامتی کاربرد فراوان دارد.

کش بدنسازی

قیمت خرید کش بدنسازی خانگی

اگر می‌خواهید عضلات بسازید و بدون دردسر رفتن به باشگاه‌های ورزشی، ویا بحث پرداخت هزینه‌های سنگین هستید سلامتی و آسایش و راحتی را به منازل خود بیاورید. با خرید کش بدنسازی خانگی و با پرداخت هزینه کمی که انجام می‌دهید استفاده بیشتری از حرکات ورزشی خود می‌توانید داشته باشید. کش بدنسازی خانگی متناسب با برند و جنس و نوع کابرد دارای قیمت‌های مختلفی هستند مثلاً: حداقل از قیمت کش بدنسازی خانگی 20 هزار تومان تا 200 هزار تومان متغییر می‌باشند.

کش بدنسازی همراه

این کش بدنسازی همراه پر کاربردترین وسیله همراه برای ورزشکاران محسوب می‌شود. همچنین این ست ورزشی کارایی مؤثر برای حداقل 200 حرکت ورزشی را داراست. قابلیت و توانمندی حمل و بهره راحت برای این وسیله بسیار مؤثر است. کاربرد این نوع کش: در خانه، محل کار، مسافرت، باشگاه می‌باشد.

راهنمای خرید کش بدنسازی همراه

1-قابلیت داشتن کش بدنسازی همراه خیلی مقاوم و محکم تا 100 کیلوگرم.

2-قابلیت داشتن روکش نخی بر روی کش.

3- کش بدنسازی همراه دارای شکم بند قوی و محکم در جهت انجام حرکات ایستاده و شکمی.

4-سی دی از نوع آموزشی (داخل ست همراه)

5- کش بدنسازی همراه بدون این که جایی نصب شود قابل استفاده می‌باشد.

6-حمل و نصب بسیار راحت می‌باشد.

7-مورد تأیید انجمن فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی

8-مناسب آقایون و خانم‌ها (در هر سنی)

9-مناسب برای بیشتر ورزش‌ها.

10- مناسب برای استفاده در تناسب اندام، لاغری شکم، فیزیوتراپی.

11- اندازه طولی (2 متر)

کش بدنسازی همراه

خرید کش بدنسازی قوی و کاربردهای آن

1- کش بدنسازی پاور باند: کش بدنسازی پاور باند در دستهکش بدنسازی قوی برای تمرینات قدرتی و مقاومتی، تمرینات سرعت و چابکی، تمرینات پرش، انعطاف پذیری و افزایش تحرک مفاصل استفاده می‌شود. و همچنین برای یادگیری و پیشرفت در حرکات بارفیکس، کاربرد دارد. این نوع کش بدنسازی قوی (مقاومتی) با نام‌های پاوربند، کش پول آپ هم شناخته می‌شود. کش بدنسازی قیمت های متفاوتی دارد.

کش بدنسازی پاور باند

2– کش بدنسازی TST : کش بدنسازی tst دسته دار با سطح قدرت قابل انتخاب رنج قیمت: 120 هزار تومان. کش بدنسازی TST اصطلاحاً دور جیم نامیده می‌شوند.این نوع کش بدنسازی قیمت های متفاوتی دارد. اندازه طول (3.5)متر 2- بسیار مناسب برای فعالیت و حرکات بالاتنه و پایین تنه .3- مناسب برای تمرین در منزل، فضای باز و باشگاه‌ها.

کش بدنسازی TST

3- خرید کش بدنسازی قوی: مناسب برای آقایان و بانوان

برند تولیدکننده: پاورجیم، کشور سازنده: چین

کیفیت: درجه یک

حدود قیمت این نوع کش: 900/57 تومان

خرید کش بدنسازی قوی مدل SILA PRO قیمت در حدود: 55 هزار تومان

خرید کش بدنسازی قوی

4-کش بدنسازی قلابدار (کش بدنسازی سنگین): نکات با اهمیت درباره محصول کش بدنسازی سنگین: تک رنگ نارنجی 2- قطرکش 17 میلیمتر 3- طول کش قلاب تا قلاب 130 سانتی متر 4- به همراه پشت دری و یک کیسه جهت حمل

کش بدنسازی سنگین جز کش‌های سنگین محسوب می‌شود. کیفیت محصول بالاست و مقاومتش کم نمی‌شود. کاربردهای بسیار متنوعی دارد و بسیاری از حرکات ورزشی بدنسازی را به کمک آن می‌توان انجام داد. کش بدنسازی قدرتی و فوق سنگین قلابدار از سنگین‌ترین کش هاست و فشار بالایی می‌آورد و به درد افرادی می‌خورد که حرفه ای بدنسازی می‌کنند. این نوع کش بدنسازی قیمت های متفاوتی دارد

کش بدنسازی سنگین

سیم کش بدنسازی خانگی

دستگاه سیم کش بدنسازی خانگی: سیم کش بدنسازی خانگی می‌تواند زمینهٔ فراهم آوردن انواع و اقسام حرکات بدنسازی آن هم در منزلتان باشد. این دستگاه‌های سیم کش بدنسازی خانگی به شکل ساده و یا کلاسیک به حالت قرقره ای عمل می‌کنند.

این باعث می‌شود زمانی که فشاری در جهتی به سمت آنها می‌آید وزنه‌ها از پایین به بالا هدایت شوند. این پایه و اساس کار سیم کش هاست.

سیم کش‌ها از طریق نیروی وزنه‌ها و تبدیل آن به نیروی جنبشی آن هم به وسیله یک یا دو قرقره اساس تمرینات بدنسازی ما را به وجود آوردند.

بیشتر خرید سیم کش دستگاه سیم کش به منظور حرکاتی مثل:

جلو باز – پشت بازو – سرشانه – سینه – پا – شکم – و زیر بغل می‌باشد.

سیم کش‌ها چه خانگی و چه باشگاهی نیروی کنترل شده ای را بر عضلات وارد می‌کنند.

چه نکاتی را هنگام خرید دستگاه سیم کش رعایت کنیم؟

مهم‌ترین چیز متریال یا کیفیت بالای ساخت می‌باشد. این محصولات در 2 نوع آهنی و استیل عرضه می‌شوند که این 2 مدل بر زیبایی کالا اثر دارند ولی روی کیفیت تأثیری ندارند.

و اما چیزی که برای کیفیت مهم است ضخامت ورق، شرکت سازنده، شدت گارانتی، و تحمل وزن دستگاه سیم کش خانگی می‌باشد.

سیم کش بدنسازی خانگی

راهنمای خرید برای تهیه کش بدنسازی

شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی بدنسازی ، در بخش کش و فنر بدنسازی، انواع کش بدنسازی را براساس برند تولید کننده و یا کیفیت و قیمت محصول، با هم مقایسه کرده و بهترین کش بدنسازی مورد نیاز خود را خریداری کنید. بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه کش، انوعا کش بدنسازی مانند کش بدنسازی قدرتی و فوق سنگین، کش بدنسازی tst و… را با مد نظر قرار دادن کیفیت مرغوب آنها، در جهت جلب رضایت مشتریان، در معرض دید علاقه مندان به ورزش بدنسازی و تناسب اندام قرار می‌دهند. تا بتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را به راحت‌ترین شکل ممکن، بصورت آنلاین خریداری نمایند.

خرید کش بدنسازی و کش ورزشی

 

1 – کش ورزشی تن زیب مدل SuperStrong200

مشخصات کالا کش ورزشی تن زیب مدل SuperStrong200

مشخصات کش ورزشی تن زیب مدل SuperStrong200

 • ابعاد : 200x11x5 سانتی‌متر
 • وزن : 330 گرم
 • جنس : لاتکس
 • سایر توضیحات : این کش قویترین نوع در بین کشهای موجود در شرکت تن زیب میباشد و قابلیت وارد نمودن فشاری معادل 40 پوند در ازای کشیدن تا 3 برابر را داراست
 • کشور سازنده : ایران
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-2744877/%DA%A9%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AA%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%A8-%D9%85%D8%AF%D9%84-superstrong200″ text=”کش ورزشی تن زیب مدل SuperStrong200″]
2 – کش ورزشی چند کاره مدل MNR-3mh

کش ورزشی چند کاره مدل MNR-3mh

مشخصات کالا کش ورزشی چند کاره مدل MNR-3mh

مشخصات کش ورزشی چند کاره مدل MNR-3mh

 • ابعاد : 25x15x5 سانتی‌متر
 • وزن : 1000 گرم

[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-829086/%DA%A9%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%AF%D9%84-mnr-3mh” text=”کش ورزشی چند کاره مدل MNR-3mh”]

3 – کش ورزشی کد CX-150

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد : 150x10x2 سانتی‌متر
 • وزن : 300 گرم
 • جنس : کش لاتکس به همراه روکش و دسته
 • کشور سازنده : چین
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-2792772/%DA%A9%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%DA%A9%D8%AF-cx-150″ text=”کش ورزشی کد CX-150″]

جمع بندی قیمت 10 مدل کش بدنسازی و کش ورزشی + راهنمای خرید

شاید بدنسازی حرفه ای مناسب هر فردی نباشد، ولی عضله سازی و افزایش فعالیت‌های تمرینی، به همه افرادپیشنهاد وتوصیه می‌شود. این که حواستان به آنچه می‌خورید باشد، و اینکه زمان مناسبی را در باشگاه به ورزش کردن تخصیص دهید، این امر باعث می‌شود عمر شما طولانی شود و بدن شما را از نظر فیزیکی و حتی ذهنی، قدرتمند می‌سازد. پس از همین امروز، ورزش کنید.

با کمی خلاقیت می‌توانید به راحتی با استفاده از وسایل خانگی به اجرای تمرین‌های مؤثر بپردازید و هیکل خود را به راحتی روی فرم آورید. اگر از دستگاه‌های ورزشی استفاده می‌کنید حواستان باشد ما بین کمی استراحت کنید و فشار به خود واردنکنید. حرکات ورزشی شما سنگین و سخت نباشه طوری که به بدن شما ضربه وارد نکنند. و در پایان، ورزش همانگی روح و جسم است.

منابع:

https://www.lequipe.fr/Tous-sports/Article/Les-municipales-et-le-sport-1-4-chaque-candidat-cache-son-jeu/1106094

https://en.wikipedia.org/wiki/Sport

https://www.entsportslawjournal.com/articles/10.16997/eslj.236/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *