محتوای بلاگری

خرید آینه دکوراتیو فانتزی (10 مدل پرفروش) ارسال سریع

خرید آینه دکوراتیو فانتزی (10 مدل پرفروش) ارسال سریع

خرید آینه دکوراتیو ارزان,خرید آینه دکوراتیو لوزی,خرید آینه دکوراتیو اصفهان,خرید آینه دکوراتیو طرح پروانه,خرید آینه دکوراتیو شامپاینی,خرید آینه دکوراتیو در کرج,خرید آینه دکوراتیو پلکسی

امروزه دکوراسیون داخلی خانه از اهمیت خاصی برخوردار بوده است.بسیاری از طراحان سعی کردند با ایجاد تغییراتی و بهره گرفتن از طرح‌های متنوع دکوراسیون داخلی شیک، زیبا و مجللی بوجود بیآورند. یکی از، راه‌هایی که می‌توان تغییرات زیبا و شیک را در، دکوراسیون منزل داشت، استفاده از آینه دکوراتیودر، دکوراسیون منزل می‌باشد. که نوعی شکوه و زیبایی را پدید می‌آورند. در طراحی و تنظیم دکوراسیون منزل نور، روشنایی، آینه سه نکته‌ای هستند که حائز اهمیت می‌باشند. استفاده از آینه دکوراتیو فانتزی (مدل پرفروش) در بیشتر نقاط خانه از جمله فضاهای بسته، ستون‌ها و تورفتگی‌هامی‌تواند انعکاسی زیبا از نور و روشنایی را در منزل شما بوجود بیآورد و زیبایی را در منزل شما چندین برابر بیشتر نماید. در این مطلب توجه شما عزیزان را به بررسی اطلاعاتی کامل‌تر راجع به آینه دکوراتیو می‌پردازیم.

آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو فانتزی (مدل پرفروش)

یکی از وسیله‌های مهم در تزئین منزل آینه می‌باشد. که نوع آینه دکوراتیو فانتزی و یا تزئینی در مدل‌های گوناگون و اشکال متنوع طراحی و ساخته می‌شوند. برخی دارای شلف و بعضی با وسایلی مثل کاشی زینت داده می‌شوند.

طریقه نصب آینه دکوراتیو فانتزی و یا تزئینی

ابتدا کاغذ برچسب پشت قطعه را جدا کرده، و بعد آنها را به سطوح دیوار می‌چسبانیم. و در صورت احتیاج به برداشتن محصول از سطح دیوار، با به کار گرفتن از سشوار قطعات گرم کنید تا چسب پشت آنها گرم و بعد آن‌ها را جدا کنید.

آینه دکوراتیو چهاردانگه

انواع آینه دکوراتیو

در نظر داشته باشید آینه دکوراتیو با طرح و نقش و نگار مختلف با اشکال هندسی مختلف و رنگ و برش دلخواه تولید می‌شوند. که می‌توانند فضایی لوکس و امروزی با معماری جدید بوجود بیاورند. از پرکاربردترین آینه‌های دکوراتیو فانتزی (تزئینی):طرح پازل، کاشی مانند و گرد را می‌توان اشاره نمود. مناسب‌ترینآینه‌های دکوراتیو که برای سرویس‌های آرایشی و بهداشتی منازل جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد، آینه‌های کاشی مانند هستند.

انواع آینه دکوراتیو

کاربرد یا مزیت استفاده از آینه‌های دکوراتیو تزئینی (فانتزی)

1-استفاده از آینه دکوراتیو فانتزی در حمام باعث ایجاد انرژی مثبت می‌شود.

2-اگر از آینه‌های فانتزی بدون قاب روی دیوار استفاده شود جلوه زیبایی به اتاقتان می‌دهد.

3-نصب اینه دکوراتیو فانتزی بزرگ در اتاق کوچک، باعث می‌شود نمای اتاقتان را بزرگ نشان دهد.

4- استفاده از مدل آینه دکوراتیو فانتزی(مدل پرفروش) ، بر روی دیوارهایی که شکستگی یا ترک دارند، نصب این مدل آینه، باعث می‌شود نقاط ضعف اتاق منزل را بپوشاند و جلوه زیبایی به اتاق منزلتان بدهد.

معایب استفاده از آینه‌های دکوراتیو تزئینی (فانتزی)

1-کاربرد آئینه در آشپزخانه ضرورت ندارد. اگر خیلی علاقه مندین از آینه بشقابی استفاده کنید. و از معایب این مدل آینه، زود کثیف شدن آن می‌باشد. و باید مراقبت بسیار شود.

2-بهره گرفتن از آینه‌های زیاد در اتاق خواب جلوه زیبایی ندارد.

3-از نصب آینه بر روی تخت خواب جلوگیری کنید. این که بعد از بیدار شدن بلافاصله آینه را، روبروی خود ببینید اصلاً خوب نیست. به خاطر همین آینه را بالای تخت خواب نصب کنید.

4-عدم نصب آینه رو به روی درب ورودی خانه

آینه روبه‌روی درب ورودی خانه نباید نصب شود چون ثروت و شانس از ما دور می‌شود (قواعد فنگ شویی).

5-عدم نصب آینه در سقف

استفاده از آینه در سقف جلوه خوبی ندارد، چون به سرعت کثیف می‌شود وباید مرتب آن را پاکیزه نگه داشت.

آینه دکوراتیو دیواری

این آینه کاربردش در دیدن اجسام، نقش تأثیرگذاری در طراحی دکوراسیون خانه دارد. این صحیح است که بهره گرفتن از آینه دکوراتیو دیواری در طراحی منزل، باعث لوکس و زیبا شدن خانه می‌شود ولی بهره بردن از آن، قوانین مخصوص به خود را دارد. در کل آینه کاربرد زیادی در منزل دارد. از انعکاس نور تا دلباز کردن فضا و زیباسازی دکوراسیون.

آینه دکوراتیو دیواری

نکاتی که در نصب آینه دکوراتیو دیواری باید رعایت شود

آینه دکوراتیو دیواری، برای شیک و زیبا کردن منزل به کار می‌رود. پس باید در انتخاب رنگ، محل نصب و اندازه‌ی آنها دقت کافی را داشته باشید.

1-در نظر گرفتن جنس دیوارخانه

دیوار خانه ممکن است چوبی یا گچی یا سنگی باشد. اگر آینه دکوراتیو دیواری شما سنگین وزن باشد، به همان نصبت دیوار شما هم باید استحکام کافی داشته باشد، برای تحمل وزن آینه. که دیوارهای سنگی بهترین گزینه می‌باشند.

2-فضای مناسب برای نصب آینه دکوراتیو دیواری

این فضا باید متناسب با دیگر لوازم خانه مثل مبلمان و تابلوها باشد.

3-توجه به سایز و اندازه‌ی آینه دکوراتیو دیواری

اگر دیواری که برای نصب آینه دکوراتیو دیواری مد نظر قرار دادید بزرگ باشد، در نتیجه آینه ما هم باید متناسب بزرگ باشد و بالعکس.

4-توجه به انتخاب فرم آینه

برای تزیین و زیباتر جلوه دادن اتاق منزل خود از، آینه با اشکال هندسی بهره ببرید.

5-توجه به نقطه‌ی کانونی

آینه را در نقطه کانونی جایی که افراد به محض ورود به منزل چشمشان به آن می‌خورد قرار دهید.

آینه‌های دکوراتیو

آینه های دکوراتیو،زیباترین آینه های تزیینی هستند.که موارد کاربرد این نوع آینه درمنازل ،قسمتهای مختلفی مثل ستون و فضای بسته منزل،کاربرد ،دارد. از این نوع آینه جهت ،تزیین منازل و صرفه جویی درهزینه برق به علت بازتاب نور بالایی که در هنگام شب از خودش تولید می کند، استفاده می کنند .وبا تابش نور فضای خانه را چندین برابر زیباتر از قبل می نماید.

آینه دکوراتیو لوزی

یکی از، زیباترین و شیک‌ترین و منحصر به فردترین بخش‌های دکوراسیون داخلی منزل وجود آینه دکوراتیو لوزی، می‌باشد. چرا که جلوه زیبایی به منزل شما می‌دهد. به‌طوری که هر فردی را مجذوب خود می‌کند. آینه‌های دکوراتیو لوزی در چند رنگ: برنز و مسی و نقره‌ای و آبی و دودی تهیه می‌شوند. و دارای رنگ ترکیبی و لاکچری نقره‌ای طلایی می‌باشند. آینه دکوراتیو لوزی، زیباترین طرح در صنعت آینه کاری دکوراتیو می‌باشد که با بیشترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه می‌شود. و جلوه زیبایی به محل زندگی، کار شما می‌دهد.

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو پشت تلویزیون

برای صرفه جویی درمصرف انرژی،از آینه کاری بر،روی دیوار ،درپشت تلویزیون دراتاق پذیرایی بعضی از منازل استفاده می شود.چون آینه ها بازتاب نور ،زیبا ودرخشانی دارند و باعث می شود فضای داخل اتاق را ،روشن تر کنند. ودرنتیجه با استفادها از،آینه دکوراتیو پشت تلویزیون ما احتیاج به منبع نورکمتری داریم.

انواع آینه کاری پشت تلویزیون

1-آینه کاری لوزی لوزی

2-آینه کاری نامتقارن

3-آینه کاری طرح شکسته

4-آینه کاری مربعی

5-آینه کاری مستطیلی

6-آینه کاری طرح شش ضلعی

7-آینه کاری سه بعدی

اگربخواهید آینه کاری درپشت دیوار تلویزیون انجام دهید،دراجرای آن بایدیکسری نکاتی مدنظرقرارداده شود.تافضای داخل اتاق نورانی تر و زیباتر جلوه داده شود. از جمله اندازه تلویزیون ،دیوار،اتاق .باید موردتوجه قرارگیرد. گاهی اوقات فقط قسمتی از دیوار پشت تلویزیون وگاهی هم تمام دیوار آینه کاری می شود.بهتر است بدانید امواج نوری که از آینه ها بازتاب می شود نقش موثری در،روشن شدن فضای اتاق دارد. وبه نظر میرسد فضای داخل اتاق را از حدخودش بزرگتر نشان می دهد. در شب هنگام زمانی که اتاق پذیرایی خاموش است،آینه ها با بازتاب نور زیبای خودشان فضا را دل انگیز ودرخشان می کنند. وجود آینه های تزیینی نوعی تغییرات زیبای قابل توجهی دربخش دکوراسیون بوجود آوردند.

آینه دکوراتیو روی ستون

از جمله مکان‌هایی که با تزیین آینه، زیباتر و شکیل‌ترمی‌شوندستون‌هامی‌باشند. آینه دکوراتیو روی ستون، زیبایی ستون چندین برابر می‌کند. ستون‌ها بعضی برای استقامت پایه ساختمان و بعضی برای تزیین می‌باشند. آینه‌ای که بر روی ستون نصب می‌شود باید استقامت کافی را داشته باشد و متناسب با محکم بودن و استقامت ستون طراحی شود. در فرهنگ ایرانی آینه نماد صداقت و پاکی است. و اینکه ستونی که با آینه تزیین شود باعث می‌شود نور فضا چند برابر بیشتر منعکس شود. و همه عناصر بسیار زیباتر جلوه داده شود. اشاره به بحث موضوعات درباره‌ی: آینه دکوراتیو روی ستون 2- آینه دکوراتیو پشت تلویزیون 3- آینه دکوراتیو لوزی 4- آینه‌های دکوراتیو 5- آینه دکوراتیو دیواری وخرید 10 مدل آینه دکوراتیو فانتزی (مدل پرفروش).

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

آینه دکوراتیو دیجی کالا که در ادامه لیستی از آنها به همراه قیمت، مشخصات و عکس در اختیارتان قرار داده می‌شود که به شما کمک می‌کند بهترین و مناسب‌ترین آینه رابرای منزل خود تهیه کنید. امکان فروش آینه دکوراتیو به شکل اینترنتی در این سایت معتبر فراهم گردیده است.

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

آینه دکوراتیو ارزان

آینه زیبا، ارزان مناسب و با کیفیت در مرکز فروش آینه قطعاً مزیتی است که دست پیدا کردن به آن بسیار کار سخت و دشواری است. قیمت آینه‌های زینتی خیلی بالا نیست. شما می‌توانید با توجه به بودجه، سلیقه و نیاز خود اقدام به خرید، آینه دکوراتیو زیبا نمایید. حتماً در زمان خرید آینه دکوراتیو ارزان، همه قسمت‌های آینه را نگاه و بررسی کنید تا دارای شکستگی نباشد. در این جا بحث درباره‌ی خرید 10 مدل آینه دکوراتیو فانتزی (مدل پر فروش)- آینه دکوراتیو دیواری– آینه‌های دکوراتیو – آینه دکوراتیو لوزی – آینه دکوراتیو پشت تلویزیون – آینه دکوراتیو روی ستون – آینه دکوراتیو از کجا بخرم – و آینه دکوراتیو ارزان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند.

آینه دکوراتیو برنزی

از آینه دکوراتیو برنزی، برای اماکن تجاری و اداری استفاده می‌شود. از جمله: آینه کاری پشت میز کانتر، میز مدیریت می‌باشد. در تالارهای پذیرایی برای جلوه بخشیدن بیشتر به فضا و چیدمان، اتاق عقد، سالن پذیرایی استفاده از آینه برنز یا همان مسی باعث زیبا شدن فضا می‌شود.

آینه دکوراتیو برنزی: وسیله‌ای که به علت صافی و بازتاب بالا، بر رویه خود، شکل اجسام را نشان می‌دهد. آینه را آیینه و آئینه هم نوشته‌اند.

آینه دکوراتیو برنزی

مشخصات آینه برنز

آینه برنز امروزه در ایران خریداران فراوانی پیدا کرده است.وبهترین وزیباترین آینه ازنظرکیفیت می باشد. و کاربرد آن در پخش و انعکاس نور درمنازل می باشد. در فروشگاه ها و سالن های بزرگ هم کاربرد فراوانی دارد.

آینه دکوراتیو چهار دانگه

نصب آینه تاشو برقی انواع خودروها به صورت کاملا فابریک، جمع شدن آینه‌ها با ریموت خودرو، و سوییچ داخل کابین برای جمع کردن آینه‌ها به صورت دستی.

آینه دکوراتیو سایان هوم

زیباترین نوع از آینه های تزیینی آینه دکوراتیو سایان هوم می باشد که به اشکال مختلفی مانند:لوزی و مثلثی دیده می شود،که وقتی این اشکال کنار هم چیده شوند ،طرح دلخواه را ایجاد می کنند. این آینه قابلیت بازتاب نور بالا و شفافیت خوبی را ،دارا می باشد. نوعی دیگر از این آینه به شکل مستطیلی کنارهم طراحی شده است.

نقاط قوت آینه دکوراتیو سایان هوم

1-داشتن الگو برای قراردادن آینه ،بر روی دیوار

2-تصویر لوکس

3-طویل وبادوام

4-دارای پوشش عالی برای حفاظت

5-تصویر واضح

6-به راحتی بر ،روی دیوار قرار می گیرد.

آینه دکوراتیو شامپاینی

بعد از بررسی آینه‌های دکوراتیو ارزان – آینه دکوراتیو برنزیآینه دکوراتیو چهار دانگه – و آینه دکوراتیو سایان هوم، حالا نوبت به بررسی آینه دکوراتیو شامپاینی رسیده است. آینه شامپاینی یا مسی نوع جدید و بسیار جذاب آینه‌های تزیینی می‌باشد. و برای استفاده در خانه‌ها، شرکت‌ها، دفاتر اداری و … کاربرد فراوان دارد. و باعث ایجاد ظاهری لوکس می‌گردد.

آینه‌ها تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت یک محل دارند. بخاطر همین استفاده از آنها در معماری داخلی ساختمان و دکوراسیون آن می‌تواند بسیار اثربخش باشد.

استفاده از آینه‌ها محدودیت خاصی ندارد و می‌توان با استفاده از طرح و آینه مختلف ازآنها در ابعاد و اشکال گوناگون استفاده کرد. به همین خاطر از رنگ شامپاینی برای آینه کاری دیوار استفاده نموده و با نصب متقارن آنها نمای منحصر به فردی ایجاد می‌گردد.

توجه آینه شامپاینی بسیار شبیه آینه برنز است اما رنگ آنها با هم متفاوت است.

آینه دکوراتیو شامپاینی

مزیت استفاده از آینه شامپاینی

1-از این آینه‌هامی‌توان با طرح‌های متنوع و بسیار خیره کننده در بیشتر اماکن استفاده نمود.

2-با هدف نور پردازی و افزایش زیبایی یک مکان به کار می‌رود که در اثار هنری قدیم می‌توان آنرا مشاهده کرد.

3-علاوه بر استفاده از آینه‌هامی‌توان نواقص و کمبود طراحی ساختمان را پر کرد. و آنها را پنهان نمود.

انواع اشکال آینه شامپاینی

1-آینه شامپاینی دورچین

2-آینه شامپاینی لوزی

3-آینه شامپاینی سندبلاست

4-آینه شامپاینی گرد

5-آینه شامپاینی مستطیلی

6-آینه شامپاینی آنتیک

7- آینه شامپاینی تراش خورده و…

آینه دکوراتیو طرح خورشید

امروزه به تازگی آینه دکوراتیو طرح خورشید، مد شده که سبک تازه ای در دکوراسیون داخلی خانه‌ها ایجاد نموده است. این آینه ظوری طراحی شده است که می‌تواند به مدرن‌تر شدن و زیباتر شدن فضای داخل خانه کمک کند. آینه دکوراتیو خورشید از جنس ام دی اف و اناچای و محصول خوب کشور تایلند می‌باشد.

ام دی اف ها به علت دارا بودن خاصیت انعطاف، توانایی شکل پذیری قابل توجهی دارند. سطوح صاف و متراکم باعث رنگ پذیری و جلوه بیشتر آن می‌گردد.

نصب آسان مانند تابلو

آینه های دکوراتیو خورشیدی باید بر روی دیوارهایی که بسیارمقاوم وسخت هستند،قرارداده شود. ونحوه قرارگرفتن آنها برروی دیواربسیارآسان و بوسیله ی ابزار میخ می باشد.

هزینه و قیمت آینه‌های دکوراتیو به چه صورت می‌باشد؟

قیمت آینه دکوراتیو در بیش از 60 مدل متنوع می‌باشد. مثلاً: قیمت و سفارش آینه دکوراتیو ، آینه دکوراتیو برنزی، آینه دکوراتیو چهار دانگه، آینه دکوراتیو ساهان هوم، آینه دکوراتیو شامپاینی و آینه دکوراتیو طرح خورشید. شما می‌توانید آینه دکوراتیو انتخابی خود را در رنگ وابعاد و سایز انتخاب و بعد سفارش دهید.

حتی می‌توانید از منزل خود با موبایل عکس بگیرید، و در تلگرام یا اینستا گرام برای کارشناس ما ارسال نمایید. در این جا طراحان حرفه ای ما با توجه به چیدمان منزل شما و ابعاد دیوار به شما کمک می‌کنند، تا آینه دکوراتیو مورد نظر خود را در طرح و رنگ مناسب سفارش دهید. همه محصولات این امکان را به شما می‌دهند که شما ابعاد، رنگ و جنس مورد نظر خودتان را انتخاب و بر اساس انتخاب شما قیمت آینه دکوراتیوبه شکل خودکار مشخص می‌گردد.

قیمت آینه‌های دکوراتیو

قیمت آنها در بازار مختلف می‌باشد و با توجه به نوع کیفیت محصول، نحوه نصب، تعداد آینه ها و دیگر موارد مربوطه قیمت نهایی این اشیا زینتی مشخص می‌گردد.

از دیدگاه نصب، آینه‌های دکوراتیو به 2 بخش تقسیم می‌شوند

آینه های دکوراتیو بصورت پیش آماده و برشکاری دربازار هستند. آینه ازپیش آماده را درتمام نقاط منزل می توان بر روی دیوار قرار داد.وهرزمان خواستید می توانید آن را از دیوار خارج وبه مکان دیگری انتقال دهید.نصب ساده و سبک است.ولی آینه برشکاری شده درمحل، بریده و نصب می شود و کاربرد آن درفضای خانه قسمت‌هایی که بدون استفاده هستند می توان آینه نصب نمود.

آینه‌های دکوراتیو

مراحل نصب آینه‌های دکوراتیو (نصب آینه جورچین)

الگوی آینه را بر روی دیوار با چسب کاغذی خیلی آرام ثابت کنید بعد از آن که از قرارگیری مکان مناسب الگو بر روی دیوار و فواصل آن از طرفین اعتماد حاصل کردید تکه‌های اینه را به آرامی بر دارید. مراقب باشید لبه‌های آینه در برخورد با دیوار یا سایر تکه‌ها آسیب و ضرر نکند. طوری عمل کنید که انگاری قصد دارید مثل یک پازل تکه مناسب را در جای خود قرار دهید. برای نصب آینه‌ی مورد نظر روی دیوار منزل یا محل کارتان از چسب مخصوص آینه حتماً استفاده نمایید.

نصب آینه جورچین

خرید آینه دکوراتیو فانتزی

 

1 – آینه فانتزی طرح کیتی

مشخصات کالا Fantasy Kitty Mirror

مشخصات آینه فانتزی طرح کیتی

  • ابعاد : 32x22x0.2 سانتی متر
  • وزن : 100 گرم
  • کاربرد : تزئینی , روزمره
  • نحوه نصب : بوسیله چسب پشت آینه
  • سایر توضیحات : نصب آسان
  • امکان جابجایی به کمک حرارت سشوار
  • قابلیت نصب روی کلیه سطوح صاف مانند انواع دیوار، کمد دیواری و کابینت، کاشی و سرامیک، شیشه و آینه، یخچال و کاغذ دیواری
  • جنس : پلکسی
  • شکل آینه : طرح‌دار
  • تعداد تکه : 1 تکه
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-3154318/%D8%A2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B2%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%DB%8C%D8%AA%DB%8C” text=”آینه فانتزی طرح کیتی”]

جمع بندی

امروزه دکوراسیون داخلی خانه و اداره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و یکی از راه‌هایی که می‌توان تغییرات زیبا و شکیلی در دکوراسیون خانه و یا اداره داشت استفاده از آینه می‌باشد که انعکاس نور آن در آرامش افراد نقش بسزایی دارد. در متن مقاله به بررسی انواع مدل آینه دکوراتیو از نوع فانتزی، آینه دکوراتیو دیواری، آینه‌های دکوراتیو، آینه دکوراتیو لوزی، آینه دکوراتیو پشت تلویزیون، آینه دکوراتیو روی ستون، آینه دکوراتیو از کجا بخرم؟ آینه دکوراتیو ارزان، آینه دکوراتیو برنزی، آینه دکوراتیو چهار دانگه، آینه دکوراتیوسایان هوم، آینه دکوراتیو شامپاینی، آینه دکوراتیو طرح خورشید پرداختیم. و هریک با ویژگی و مشخصات خاص خود، کاربرد متفاوتی داشتند. از آینه با اشکال مختلف هندسی گرفته تا وسایل آینه کاری شده، همه می‌توانندایده‌های خلاقانه‌ای برای به کارگیری آینه در، دکوراسیون باشند.

منابع :

http://www.home-designing.com/buy-decorative-wall-mirrors-for-sale-online

https://nymag.com/strategist/article/best-decorative-mirrors.html

https://www.mymove.com/home-inspiration/decoration-design-ideas/mirror-design-element/

https://www.wallmirrors.eu/10-must-read-articles-for-the-latest-decor-ideas-with-wall-mirrors/

https://www.architecturelab.net/best-wall-mirror/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *