محتوای بلاگری

خرید روتختی بسیار زیبا (در سال 2020) قیمت ارزان

خرید روتختی بسیار زیبا (در سال 2020) قیمت ارزان

خرید روتختی یک نفره,خرید روتختی از دیجی کالا,خرید روتختی یک نفره ارزان,خرید روتختی عروس,خرید روتختی دختر کفشدوزکی,خرید روتختی ترک,خرید روتختی سه بعدی,خرید روتختی دونفره ارزان

در قدیم بیشتر خانواده‌ها، برای خواب خود از لحاف، تشک سنتی و دست دوز استفاده می‌کردند. اما با روند پیشرفت فرهنگ در اجتماع، سرویس‌های رو تختی بسیار زیبا و قیمت ارزان، پای خودشان را به درون خانه‌های ما باز نمودند. و می‌توان خیلی با اطمینان زیاد، گفته شود که رو تختی با تنوع بی نظیر خود از لحاظ رنگ، اندازه، شکل، طرح، قیمت، و … جز آن دسته از کالاهایی می‌باشد که بسیار محبوب بین مردم شناخته شده است.

در این مطلب توجه شما عزیزان را به توضیح کاملتری راجع به روتختی جلب می‌نمایم پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

روتختی چیست؟

روتختی چیست؟

از لوکس‌ترین و زیباترین چیزهایی که به یک تختخواب می‌توانیم اضافه کنیم تا بهتر جلوه داده شود، روتختی است. که از الیاف و مواد نرم، گرم و کاملا عایق بندی شده برای فصل‌های مختلف سال ساخته شده است. حتی بعضی از این روتختی‌ها، دارای مواد ضدحساسیت می‌باشند. رو تختی می‌توانند با پوششی از پر یا دیگر الیاف اختصاص داده شده باشند.

انواع روتختی:

1- روتختی عروس 2-رو تختی عروس تاچ 3- روتختی دخترانه 4- روتختی اسپرت 5- روتختی بافتنی 6- روتختی پسرانه 7- روتختی ترک 8- رو تختی تک نفره 9- روتختی تاچ 10- روتختی جدید 11- روتختی چهل تکه 12- روتختی دو نفره 13- روتختی دو نفره اسپرت 14- روتختی ساده و ارزان 15- رو تختی سه بعدی 16- روتختی عروس اسپرت 17- روتختی قلاب بافی 18- روتختی لایکو ودر حال حاضر روتختی‌ها با مدل جدیدتر وقیمت ارزان‌تر در سال (2020) می‌توان اشاره نمود.

نکات مهم درباره‌ی رو تختی‌ها

نکات مهم درباره‌ی رو تختی‌ها

1- توجه به این نکته حائز اهمیت است که هر روتختی برای هرتختی مفید نیست .تخت خوابی که بافت چوبی سنگین دارد، احتیاج به داشتن روتختی تجملاتی دارد. وآن دسته از روتختی هایی که ساده طراحی شده اند ودرآن ها از تنوع رنگ استفاده نشده، برای تخت های ساده مناسب می باشند.

2- اگر اتاق خواب شما دارای وسایل اصیل ایرانی و سنتی باشد، از روتختی هایی که دارای نقوش اصیل وسنتی با طرح اسلیمی هستند استفاده کنید. وبا، بالشتک تزیینی ترمه دوزی شده، تخت خوابتان را شکیل ترنمایید.

3- درخرید روتختی مطلوب، کیفیت و نوع الیاف و پارچه بکار برده شده در آن باید مورد توجه خریدار قرار بگیرد.

4- رو تختی را به هیچ عنوان با آب داغ شستشو ندهید. چون پارچه والیاف آن شل می شود.وهمچنین برای شستشو از هر پودر شیمیایی استفاده نکنید.

5- در خرید روتختی با کیفیت، توجه به این نکته اهمیت دارد که، پارچه روتختی که قرار است برای تختخواب اتاقتان استفاده کنید، بافت زیبا ،لطیف، نرم با رنگ بندی چشم نواز و الیاف طبیعی مثل: استفاده از، روتختی ابریشم، زیبایی اتاقتان را چندبرابر می نماید.

6-به یاد داشته باشید، اندازه روتختی ،اتاقتان متناسب با تختی باشد، که قرار است به اتاق جلوه زیبایی دهد.

رو تختی عروس

از مهم‌ترین وسیله برای هر اتاق خوابی، داشتن سرویس خواب و روتختی آن می‌باشد. مخصوصا برای اتاق خواب نو عروس، باید روتختی خریداری شود، که هم زیبا و هم با کیفیت باشد. و اما چند دلیل وجود دارند که بخاطر آنها، روتختی عروس هدیه‌ای بسیار مناسب برای تازه عروسان است:

1-امروز، زوجین به دنبال یک هدیه عروسی بسیار زیبا، شیک، و پرکاربرد هستند. (با هدیه دادن روتختی عروس، به آنها انگار وارد یک هتل 5 ستاره با امکانات عالی شدند). چرا که زمان استفاده از این روتختی، چه وقت بیدار شدن از خواب، و چه زمان خوابیدن نوعی آرامش درونی به آنها (زوجین)می‌دهد.

2-هر زن و شوهر باید یک پک کلی از رو تختی عروس (سفید و کلاسیک) داشته باشند. چرا که روتختی عروس برای هر فصلی زیبا طراحی و تولید شده‌اند.

3-زن و شوهرهای جدید، زیبایی اتاق واسشون مهم است. دوست دارن که از نگاه اول پیش افراد دیگر یکی از شیک‌ترین و مدرن‌ترین اتاق خواب را داشته باشند. از این رو خرید روتختی عروس این امکان را محیا و محقق ساخته است.

4-هر زوج جوان تازه ازدواج کرده برایشان مهم است که زندگی جدید خود را با روتختی عروس و ملافه تمیز با کیفیت و زیبا شروع کنند.

در هنگام خرید روتختی عروس باید به مواردی توجه کنیم

1-جنس پارچه

2-وزن و ظرافت

3-اندازه و ابعاد

4-رنگ و طرح

5-قیمت نهایی مصرف کننده

1- جنس پارچه:زمان خرید روتختی مورد نظر توجه به این نکته مهم است، از ،روتختی استفاده شود که دارای پارچه والیاف مرغوب با جنس مقاوم و محکم باشد،که علاوه بر زیباتر شدن اتاقتان،آرامش رابه همراه بیاورد.

2- وزن و ظرافت: عوامل بسیاری هستند، که بر کیفیت و کمیت روتختی تاثیرمثبتی می گذارند،از جمله وزن وظرافت. با توجه به فصل سرما ،از روتختی با الیاف سنگین تر باید استفاده نمود. چون گرمای خوبی به هنگام استفاده از آن از خود استخراج می نماید. وبرعکس در فصل گرما از روتختی با وزن کم وسبک جهت خنک شدن استفاده کنید.

3- اندازه و ابعاد: در زمان خرید روتختی عروس تاچ، توجه به این نکته ضرورت دارد،که اندازه و ابعاد ظاهری روتختی باید متناسب واستاندارد با اندازه تخت مورد نظرتان باشد.

4-. رنگ و طرح : چون اتاق خواب مکانی، برای آرامش واستراحت شما است، بنابراین تلاش کنید،از رنگها وطرح های ساده و آرام بخش وملایم برای روتختی، مورد نظرتان استفاده کنید تا فضای اتاق را زیباتر جلوه دهد.استفاده از این رنگها، فضای اتاق را بازتر می نماید.

روتختی عروس

قیمت نهایی مصرف کننده

توجه کنید که کالای ارزان در بیشتر مواقع کیفیت مطلوب را ندارد. با این که مشتری همیشه دنبال کالای ارزان است. مثال: نمونه‌های خارجی به علت استفاده از مواد با کیفیت، از قیمت‌های بیشتری برخوردار هستند.

رو تختی عروس تاچ

این روزها کالای خواب از ترکیه با میزان بالا وظرفیت زیاد، در حال واردات می‌باشد. ولی این مسئله که چه برندی با چه محصولاتی عرضه می‌شوند بسیار مهم می‌باشد که به معرفی بعضی از این برندها می‌پردازیم .1- رو تختی عروس تاچ 2- رو تختی گوزل 3- روتختی پرستیژو …

اینها بخشی از تولیدکنندگان مشهور ترکیه ای می باشندکه در بازار ایران هم محصولات آنها ارائه می‌گردد.

برند تاچ بالغ بر 40 سال تجربه از برندهای مشهور بخش نساجی منزل ترکیه است. که توانسته انواع محصولات از جمله: سرویس حوله پالتویی چند تکه تاچ و سرویس ملحفه تاچ یک نفره 3 تکه وسرویس خواب 7 تکه نوزادی تاچ – سرویس پخت و پز 8 پارچه تاچ – سرویس حوله پالتویی 6 تکه تاچ – سرویس رو تختی تاچ – لحاف و ملحفه تاچ – بالش طبی تاچ را طراحی و به ایران وارد نماید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که پارچه ای که در تهیه روتختی عروس تاچ استفاده می‌شود حتماً باید از جنس کتان باشد. چون بسیار، راحت و سبک است. و در اصل ویژگی خوب کتان این هست که به سختی تغییر می‌کند به دلیل طبیعی بودن شکل ساختاری‌اش. به خاطر همین از کتان در تولید گسترده روتختی عروس تاژ استفاده می‌شود.

رو تختی دخترانه

استفاده از،روتختی دخترانه، با رنگ روشن و شاد برای اتاق خواب دختران جوان سبب می شود که حس آرامش وراحتی و زیبایی بیشتری را درفضای اتاق خواب ایجاد نماید. و شور و نشاط و اشتیاقی را برای استفاده از این نوع روتختی در افراد بوجود آورد. رنگ روشن، در،روتختی باعث می شود فضای اتاق خواب را بزرگتر از آن که هست نشان دهد. در بین دختران جوان طرح اسپرت وفانتزی طرفدار بیشتری پیدا نموده است .که دارای انواع واقسام مدل مختلف مثل: طرح قلب و پروانه می باشد.

رو تختی دخترانه

رو تختی اسپرت

برای انتخاب، روتختی اسپرت شما ابتدا باید سایز و اندازه تخت بگیرید بعد رو تختی برای انواع سایز مختلف یک یا 2 نفره طراحی می‌شود. پس با توجه به ابعاد تخت خواب خود متناسب روتختی اسپرتآماده گردد. انتخاب طرح و رنگ مناسب در تهیه رو تختی اسپرت اهمیت دارد یا برای انتخاب رنگ روتختی از رنگی استفاده کنید که با سایر رنگ‌های موجود در دکوراسیون اتاق خواب شما همخوانی دارند، یا رنگ رو تختی را متفاوت با سایر رنگ‌های موجود در اتاق خوابتان انتخاب نمایید.

رو تختی اسپرت

رو تختی بافتنی

استقبال ایرانیان به خاطر،وجود سازگاری این مدل روتختی با سلیقه ی آنان باعث شده،یکی ازپرفروش ترین مدل روتختی محسوب شود. با این که روتختی بافتنی بسیارزیبا است .ولی دربازارکمیاب می باشد و خریدار محترم از قبل می بایستی سفارش مدل و طرح دلخواه خودش را از ،روتختی ،اعلام نماید. روتختی بافتنی از این نظر که کار دست می باشد و برای تولیدش ساعت ها وقت و زحمت کشیده شده است حائز اهمیت فراوانی می باشد. این محصول ایرانی دربازارهای خارجی هم جایگاه ویژه ای دارد.

رو تختی بافتنی

روتختی پسرانه

در موارد قبلی درباره ی روتختی دخترانه صحبت کردیم، مهمترین طرح دراین نوع روتختی، اسپرت وفانتزی بود، درباره ی روتختی پسرانه هم ،طرح اسپرت و فانتزی به کاربرده می شود. روتختی پسرانه باید ازجنس الیاف پارچه ی ضدحساسیت وتمام نخ باشد. همچنین رنگ به کار، رفته روتختی پسرانه باید یا روشن باشد ویا تیره .در هر صورت انتخاب رنگ روتختی متناسب با رنگ دیوار اتاق خواب کودک پسر می باشد. بهتر است سرویس روتختی پسرانه با تخت اتاق و میزآینه،لحافت، بالشت کودک پسر، ست وهماهنگ باشد. روتختی پسرانه دارای طرح های متنوع مثل: طرح ماشین، توپ فوتبال،حیوانات جنگل مثل پلنگ و…است. در این بین روتختی عروس تاچ درایران با سابقه زیادی بیشترین مخاطب را، ازآن خود نموده است.

روتختی پسرانه

روتختی ترک

روتختی ترک دارای برند معتبرو مطرحی می‌باشد که شما با سرچ در اینترنت اطلاعات خوبی در مورد این برند معتبر به دست خواهید آورد. و هر یک از برندهای معتبر ترک یک وبسایت رسمی دارند. که به معرفی محصولات ترک برند پرداخته شده است. یکی از راه‌های شناخت رو تختی‌های ترک خاص و منحصر به فرد بودن آنهاست. چون هر شرکتی طرح‌های انحصاری و مختص به خود را دارد. بخاطر همین شما نمی‌توانید طرح و مدلی از یک رو تختی ترک را با دو یا چند برند مختلف پیدا کنید. بیشتر کالاهای خواب ترک موجود در بازار ایران به صورت سرویس روتختی کاوری به فروش می‌رسند.

دلیل محبوبیت رو تختی ترک

طرح و رنگ یک روتختی ترک، بسیار زیبا می‌باشد. و طرح‌ها با دستگاه‌های پیشرفته روی پارچه چاپ می‌شوند. به همین علت کیفیت بالایی دارند. رنگ‌های بکار، رفته در تولید این رو تختی‌ها ثبات شستشوی بیشتری دارند. دوخت خاص و زیبای رو تختی ترک باعث بالا رفتن ماندگاری آن می‌شود.

رو تختی تک نفره

رو تختی تک نفره می‌تواند به صورت یک رنگ و یا ترکیبی از رنگ‌های متنوع انتخاب شود. در کل رو تختی را طوری انتخاب کنید که در آن از، رنگ‌های پرنشاط و آرام استفاده شده باشد تا روح بیشتری را در محیط ایجاد نماید.

رو تختی تاچ

معروفترین برند، درترکیه، برندتاچ است .محصولات این برند،به دلیل کیفیت بالا، از پرفروش ترین محصولات تاچ شناخته شده اند. محصولات تاچ انواع مختلفی دارند، روتختی تاچ که با بهترین الیاف و پارچه به کار،رفته به وسیله دستگاه های پیشرفته خارجی تولید شدند. روتختی تاچ مرغوب وبا کیفیت در ایران دارای سرویس لحاف هم هستندودارای دوخت مخصوص به خود می باشند. خاص وتک بودن از راههای شناخت این محصول است.

رو تختی تاچ

رو تختی جدید

مدل‌های جدید رو تختی و ملحفه طرح‌های شلوغی از گل و بته و… با زمینه رنگ شادو گرم دارند و برای فصل بهار کاملاً مناسبند. شما به عنوان خریدار می‌خواهید یک رو تختی جدید برای روی تخت خواب خود بخرید. باید به خیلی از موارد توجه کنید. تخت شما سایز و اندازه آن متناسب بارو تختی باشد. و این که قیمت مناسب و کیفیت بالا و مقاوم و نوع پارچه ای که در ساخت روتختی جدید به کار برده می‌شود حائز اهمیت است. داخل رو تختی جدید از مواد ضد حساسیت استفاده شود.

رو تختی جدید

رو تختی چهل تکه

از مهم‌ترین پارامترها در چیدمان اتاق خواب که حائز اهمیت است، استفاده از انواع روتختی گوناگون با رنگ بندی و کاربرد متفاوت است. خریداران همیشه دنبال روتختی زیبا با قیمت ارزان هستند. ملاحظه کردید که روتختی بنا به نوع کاربردش انواع و اقسامی مثل: روتختی عروس، روتختی عروس تاچ، روتختی دخترانه، روتختی اسپرت، روتختی بافتنی، روتختی پسرانه، رو تختی ترک، روتختی تک نفره، روتختی تاچ، روتختی جدید، روتختی چهل تکه، روتختی دو نفره، روتختی دو نفره اسپرت، روتختی ساده و ارزان، روتختی سه بعدی، روتختی عروس اسپرت، روتختی قلاب بافی، روتختی لایکو و… می‌باشد.

در مورد، روتختی چهل تکه: با هر نوع چیدمان سنتی و مدرن سازگاری دارند. و این باعث می‌شود نیاز به تعویض زود به هنگام نباشد که بسیار مقرون به صرفه است. نحوه فروش روتختی چهل تکه از طریق سایت معتبر فروش به‌صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

روتختی دو نفره

در هنگام خرید روتختی دو نفره باید از رنگ‌های شاد و رنگ‌های ملایم استفاده شود تا آرامش بیشتری در فضا حکم فرما شود.

2- جنس و بافت رو تختی مهم هست که باید مرغوب و لطیف باشد.

3-طراحی رو تختی که بستگی به سلیقه شخص دارد. بهتره طرح‌های تیره و شلوغ برای اتاق خواب کوچک استفاده نشود.

4-شستشوی رو تختی: اگر این کار در منزل انجام می‌شود با آب داغ انجام نشود. دما بین 30 تا 40 درجه سانتی گراد باشد.

روتختی دو نفره اسپرت

قبل درباره رو تختی دو نفره صحبت شد. امروزه در بیشتر اتاق خواب‌ها با دکوراسیون مدرن از رو تختی دو نفره اسپرت استفاده می‌شود. چون زیبا و دلنشین هستند. و با طرح‌های زیاد و تنوع داری که دارندمی توانند زیبایی دکوراسیون اتاق شما را چند برابر کنند.

روتختی ساده و ارزان

یکی از موارد مهم برای خرید انواع روتختی، ارزان بودن قیمت آن است. به خاطر همین معمولاً به مجموعه‌های مختلف مراجعه و سعی در گرفتن قیمت می‌گردد. این عرضه کنندگان باید به مشتریان کمک کنند تا روتختی ساده و ارزان را به مشتری معرفی کنند.

روتختی سه بعدی

نوع جدیدی از، روتختی می‌باشد که جدید به بازار آمده و قدرت جذب مشتری و بازار را در مدت زمان کوتاه فراهم کرده است.

رو تختی عروس اسپرت

خرید رو تختی عروس اسپرتبا جدیدترین طرح‌های سال ممکن پذیر است. و شما می‌توانید از بین طرح‌های متنوع برای دکوراسیون اتاق خود با کیفیت و قیمت مناسب را خریداری نمایید.

روتختی قلاب بافی

که در شکل‌ها و طرح‌ها و رنگ متفاوت با توجه به سایز و اندازه تخت خواب و رنگ اتاق خواب می‌باشد. رو تختی قلاب بافی عروس داریم که برای جهیزیه اتاق عروس بسیار شکیل است. بعد این که روتختی طرح دار و ساده قلاب بافی داریم، روتختی قلاب بافی بچگانه داریم، مدل اسپرت بافتنیو…

روتختی لایکو

برندی که بیش از 43 سال به سطح بالایی از تجربه رسیده است. که از جمله: سرویس ملحفه، سرویس لحاف، تشک نوزاد طرح دار، لحاف تک بچه گانه، بالش، حوله تن پوش، سبد نان پارچه ای، دم کنی از جمله محصولات لایکو می‌باشند لایکو اولین تولید کننده کالای خواب در ایران است.

روتختی لایکو

خرید روتختی بسیار زیبا (در سال 2020) قیمت ارزان

 

1 – سرویس روتختی سینا مدل توسکا دو نفره 6 تکه

مشخصات کالا

اطلاعات کلی

  • ابعاد بسته‌بندی : 50×40×10 سانتی‌متر
  • وزن بسته‌بندی : 1300 گرم
  • تعداد تکه : 6 تکه
  • مشتمل بر : روکش لحاف , رو بالشی , روتشکی , کاور کوسن
  • مناسب برای : دو نفر
  • دمای شستشو : 30 درجه سانتی‌گراد
  • قابلیت شستشو : ماشین لباسشویی , دست
  • سایر توضیحا : کاور لحاف زیپ دار +روبالش زیپ دار ۲عدد+رویه کوسن ۲عدد+روتشک کش دار
  • صد درصد قابل شستشو
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-4145251/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%AA%D9%88%D8%B3%DA%A9%D8%A7-%D8%AF%D9%88-%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%87-6-%D8%AA%DA%A9%D9%87″ text=”سرویس روتختی سینا مدل توسکا دو نفره 6 تکه”]
جمع بندی

روتختی ابزاری است برای پوشش دادن تشک تخت خواب اتاق که به شکل و اندازه‌ها و طرح‌های متنوع در بازار موجود است و انواع آن روتختی عروس، روتختی عروس تاچ، روتختی دخترانه، روتختی اسپرت، روتختی بافتنی، روتختی پسرانه، روتختی ترک، رو تختی تک نفره، روتختی تاچ، روتختی جدید، روتختی چهل تکه، روتختی دو نفره، روتختی دو نفره اسپرت، روتختی ساده و ارزان، روتختی سه بعدی، روتختی عروس اسپرت، روتختی قلاب بافی و، روتختی لایکو می‌باشد. رو تختی با قیمت ارزان و کیفیت بالا همیشه جز خواسته مشتری بوده است. فروش روتختی هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری به شکل انلاین و از طریق سایت‌های معتبر اینترنتی صورت می‌گیرد. قیمت فروش انواع روتختی با توجه به کیفیت و نوع مواد به کار رفته در آن متفاوت است و تنها از طریق کارشناسان فروش می‌توان درخواست استعلام قیمت گرفت.

منابع :

https://www.housebeautiful.com/uk/lifestyle/shopping/a22730992/linen-bedding

https://nymag.com/strategist/article/the-best-duvet-covers-according-to-interior-designers.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Bedding

https://www.onekingslane.com/live-love-home/how-to-shop-for-bed-sheets/

https://www.houseandgarden.co.uk/gallery/bedding

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *