محتوای بلاگری

بهترین کاندوم آنتی باکتریال + خرید

بهترین کاندوم آنتی باکتریال + خرید

کاندوم آنتی باکتریال و ضد قارچ,کاندوم آنتی باکتریال گودلایف,کاندوم شادو آنتی باکتریال بهترین کاندوم نی نی سایت خرید بهترین کاندوم بهترین کاندوم تاخیری در داروخانه ها بهترین کاندوم فضایی بهترین کاندوم ضد حساسیت بهترین کاندوم تاخیری نی نی سایت بهترین مدل کاندوم کدکس انواع کاندوم خاردار با قیمت

بهترین کاندوم آنتی باکتریال

کاندوم (به انگلیسی: Condom) یا کاپوت یا غلاف: قطعا یکی از نیاز های شما در رابطه جنسی کاندوم است که به منظور از پیشگیری بارداری و همچنین جلوگیری از انتقال بیماری های میکرو ارگانیسم‌های بیماری زا و انتقال بیماری‌های آمیزشی استفاده می شود. کاندوم خاردار و شیاردار، بهترین کاندوم تنگ کننده، بهترین کاندوم تاخیری، بهترین کاندوم ساده (بهترین کاندوم کلاسیکبهترین کاندوم ضد حساسیت و… را نام برد.

فواید انتی باکتریال بودن کاندوم

فواید کاندوم انتی باکتریال: این کاندوم تنها کاندومی است که از 100% لاتکس طبیعی تشکیل شده است و نهایت لذت جنسی را به شما میدهد و شما با کاندوم انتی باکتریال میتوانید یک رابطه جنسی لذت بخش را تجربه کنید

یکی از فواید های این کاندوم این است که به هیچ عنوان دچار پارگی نمی شود و کاملا از بارداری جلو گیری میکند

نکته مهم این است که اگر کاندوم به صورت صحیح بر روی آلت در حال نعوظ (راست شده) کشیده شود میتواند 90 الی 95% بارداری های نا خواسته را کاهش دهد.

ضد حساسیت و ضد قارچ بودن

این درست است که رابطه جنسی میتواند موجب شادی و لذت بسیار فراوان برای هر دو شخص (مرد) . (زن) شود اما در برخی موارد هم میتواند موجب حساسیت و قارچ و مشکلات بسیار درد ناک شود (در صورت وجود مشکل حتما به پزشک مراجعه فرمایید) که شما میتوانید به سادگی از این مشکلات خلاص شوید.

همه این را میدانیم که درصورت استفاده نکردن از کاندوم احتمال قارچ و حساسیت و ایدز سایر مشکلات بالاست و ممکن است برای هر دو شخص (مرد) . (زن) این اتفاق های نا خوشایند بیوفتد.

پس چه بهتر که با خرید کاندوم انتی باکتریال خودمان را از شر این بیماری ها (قارچ.حساسیت.ایدز و…) خلاص کنیم و یک رابطه جنسی سالم داشته باشیم.

کاندوم انتی باکتریال دارای مواد ضد عفونی کننده ای می باشد که تمامی حساسیت ها و قارچ ها را برطرف میکند و از بیماری های احتمالی جلو گیری میکند.

ایدز و هپاتیت نوع سی بیماری های بسیار خطرناکی اند که سیستم ایمنی بدن را بسیار ضعیف میکنند و در نهایت فردی که دچار این بیماری ها شده است بسیار سخت این بیماری را شکست میدهد.

شما میتوانید با خرید کاندوم آنتی باکتریال از تمامی این بیماری ها جلوگیری کنید.

خرید کاندوم آنتی باکتریال

کاندوم خاردار و حلقوی کدکس مدل Matador بسته 12 عددی

مشخصات کلی کاندوم خاردار و حلقوی کدکس مدل Matador بسته 12 عددی

 • ویژگی تاخیری , خاردار
 • جنس لاتکس
 • کشور سازنده ایران عزیز
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-680665/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-matador-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-12-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C” text=”کاندوم خاردار و حلقوی کدکس مدل Matador بسته 12 عددی”]

نکات مهمی که باید درباره کاندوم مردانه بدانیم.

1-حتما کاندوم را قبل از شروع نزدیکی استفاده نماییم زیرا ترشحاتی که مردان پیش از انزال کامل دارند. احتمال دارد حاوی ویروس هایی از قبیل : اچ‌آی‌وی باشد و به شخص دوم (زن) سرایت کند و ایشان را دچار مشکل کند .

2-برای کاهش احتمال بارداری ناخواسته باید از تماس با ترشحات قبل از انزال جدا خودداری کرد زیرا ممکن است شخص را باردارکند.

3-کاندوم را حتما بر روی آلت در حال نعوظ یا راست شده بکشید و بگذارید کمی از فضای کوچک باقی مانده بماند تا آب منی در آن ریخته شود.

4-نکته بعدی این است که کاندوم باید طوری استفاده شود که تمام آلت مردانگی را پوشش دهد.

5-بلافاصله بعد از انزال (در حالی که آلت هنوز در حالت نعوظ قرار دارد) از دخول دست بکشید و کاندوم را به ارامی از قسمت لبه های کاندوم خارج کنیم و حواسمان باشد که هیچگونه نشتی صورت نگیرد .

6- توجه مهم : هر کاندوم فقط و فقط یک بار قابل استفاده می شود و باید دور انداخته شود هرگز کاندوم استفاده شده را مجددا استفاده نفرماید که قطعا مشکل ساز می شود.

7- در زمان استفاده از کاندوم توجه کنید که کاندوم توسط ناخن یا شی تیز سوراخ نشده باشد وحتما به تاریخ تولید و انقضا توجه کنید

8-از کاندوم هایی که احتمال پاره شدن را دارند جدا خدداری فرمایید.

9-در صورت پاره شدن کاندوم در حین نزدیکی حتما بلافاصله ان را جدا کنید و از کاندوم جدید استفاده فرمایید در همچین موارد توصیه می شود از سایر روش های ضد بارداری استفاده شود زیرا احتمال بارداری وجود دارد و این کار ضروری می باشد.

10-به هیچ عنوان کاندوم نباید به مواد چرب کننده از قبیل وازلین و روغن و غیره اغشته شود زیرا باعث صدمه زدن و از بین رفتن خواصیت کاندوم میشود می توانید در زمان استفاده از کاندوم از مواد لیز کنند یا روان کننده (لوبریکانت) که میتوانید به سادگی از تمامی داروخانه ها تهیه کنید.

این نکته رو هم فراموش نکنید که تنها کاندوم هایی که از هپاتیت نوع ب و ث و ایدز جلوگیری میکنند که از لاتکس و پلی اورتان تشکیل شده باشند.

 

کاپوت مدل pomegra tight

کاندوم کاپوت مدل pomegra tight بسته 12 عددی

مشخصات کلی
 • ویژگی میوه‌ای , تنگ کننده
 • جنس لاتکس
 • کشور سازنده ایران عزیز
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-2796762/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D9%84-pomegra-tight-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-12-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C” text=”کاندوم کاپوت مدل pomegra tight بسته 12 عددی”]

مدل های مختلف کاندوم

1_کاندوم ویبره دار :

کاندومی است که باتری میخورد و باعث لغزش در ناحیه واژن می شود و لذت جنسی را چند برابر میکند.

2_کاندوم تاخیری :

کاندومی است که طرفدار بسیار زیادی دارد.همانطور که از اسم این کاندوم ها پیداست برای تاخیر در انزال استفاده می شود و لذت رابطه جنسی را بیشتر میکند مواد موجود در این نوع از کاندوم باعث میشود که کمتر از ده دقیقه حسی شبیه به بی حسی در آلت تناسلی ایجاد شود تا عملیات انزال را تا نیم ساعت به وقفه بیاندازد این نوع از کاندوم مناسب افرادی می باشد که زود انزال هستند و از این مشکل رنج می برند می تواند محصول خوبی باشد.

3_ کاندوم کلاسیک :

خیلی از افراد کلاسیک بودن این نوع از کاندوم رو نشانه ای از با کیفیت بودن این محصول می دانند و طرفدار این نوع از کاندوم هستند

4_ کاندوم خاردار :

منظور از خاردار بودن این کاندوم این نیست که خار دارد و بسیاری از افراد در مورد این کاندوم فکر اشتباه میکنند. این کاندوم تنها برجستگی های منظمی مانند یک دکمه دارند که به این علت به آن ها کاندوم خاردار گفته می شود معمولا تمامی کاندوم های خاردار دارای شیار هایی ژله ای می باشند که تحریک پذیری را چندین برابر بیشتر میکنند.

5_ کاندوم خوش بو :

همینطور که از اسم این نوع از کاندوم ها پیداست این کاندوم ها به جای بود بد و چندش لاتکس از اسانس های مختلفی استفاده میشود که آن هارا خوش بو می کند معطر بودن کاندوم برای امیزش دهانی بسیار قابل توجه است و تاثیر بسیار زیادی دارد و رضایت مخاطب را تا حد زیادی افزایش می دهد این کاندوم ها دارای تنوع زیادی در زمینه طعم دارند و شما میتوانید طعم های مختلف این نوع کاندوم رو به راحتی خرید کنید برخی طعم ها : شکلاتی . اناری. نعنایی.وانیلی و غیره.

6_ کاندوم های (سرد کننده) و (گرم کننده)

این مدل از کاندوم با ایجاد احساس سردی یا گرمی که در آلت تناسلی مردان ایجاد میشود و لذت جنسی را به شدت افزایش می دهد

از این نوع کاندوم برای تنوع و افزایش هیجان و آدرنالین استفاده میشود هرگز گول تبلیغات بیخود و الکی سودجویان را نخورید که این نوع از کاندوم باعث افزایش حجم و سایز آلت تناسلی میشود این دروغ محض است و صحت ندارد در بهترین حالتی که می شود دید برخی از این نوع از کاندوم مواد شیمیایی التهاب آور وجود دارد که باعث التهاب نسبی پوست آلت تناسلی می شود که این مورد هم زیاد چشمگیر نیست.

فیستا مدل Full Plesasure

کاندوم نهایت لذت فیستا مدل Full Plesasure بسته 12 عددی

مشخصات کلی کاندوم نهایت لذت فیستا مدل Full Plesasure بسته 12 عددی
 • ویژگی تاخیری , میوه‌ای , خاردار , شیاردار
 • جنس لاتکس
 • کشور سازنده ایران
 • سایر توضیحات
 • – اسانس انرژی زا
 • – با بنزوکائین، برای ارضاء با تاخیر و لذتی طولانی تر
 • – دیواره آناتومیک برای تاخیر فیزیکی
 • – خاردار و شیاردار برای افزایش لذت زوج ها
 • – روان کننده اضافی برای لذت بیشتر
 • – 100% تست شده با روش الکترونیکی
 • – ساخته شده از لاتکس طبیعی
 • – عرض 53 میلیمتر
 • – به همراه مخزن ذخیره جهت اطمینان
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-389490/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%84%D8%B0%D8%AA-%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-full-plesasure-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-12-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C” text=”کاندوم نهایت لذت فیستا مدل Full Plesasure بسته 12 عددی”]

برخی از ویژگی کاندوم انتی باکتریال

1_دارای مواد نرم کننده و روان کننده که باعث مقابرت بدون درد میشود.

2_بدون اسانس و کاملا طبیعی و تولید شده از لاتکس 100% طبیعی.

3_دارای مخزن ذخیره جهت اطمینان و جلوگیری از بارداری احتمالی.

4_دارای مواد آنتی باکتریال و ضد قارچ و ضد حساسیت و غیره.

5_استفاده از این کاندوم برای دوران بعد قاعدگی مناسب است و توصیه می شود.

 

توضیح کلی کاندوم :

کاندوم وسیله ای است که از بارداری ناخواسته جلو گیری میکند و کاندوم مردانه می تواند برای درمان زود انزالی هم استفاده شود و برای بهبود نعوظ (راست شدن) مرد های پیر استفاده شود و به آن ها توان دهد برای جلوگیری از شیوع بیماری هایی نظیر HIV بسیار موثر است .

 

اگر نظر مارو بخواید ما تهیه پکیج این محصول رو به شما پیشنهاد میکنیم :

کدکس مدل 03 مجموعه 9 عددی

پک کاندوم کدکس مدل 03 مجموعه 9 عددی به همراه کاندوم بونیتو بسته 10عددی

مشخصات کلی پک کاندوم کدکس مدل 03 مجموعه 9 عددی به همراه کاندوم بونیتو بسته 10عددی
 • ویژگی تاخیری , میوه‌ای , کلاسیک و ساده , بسیار نازک , تنگ کننده , خاردار , خنک کننده , افزاینده میل جنسی
 • جنس لاتکس
 • کشور سازنده ایران
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-940534/%D9%BE%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%DA%A9%D8%AF%DA%A9%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-03-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-9-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-10%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C” text=”پک کاندوم کدکس مدل 03 مجموعه 9 عددی به همراه کاندوم بونیتو بسته 10عددی”]

 

شما در مورد محصولات آرایشی و بهداشتی جه نظری دارید؟خوش حال میشم تجربتون رو با ما درمیون بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *