محتوای بلاگری

خرید لوستر آشپزخانه 10 مدل جذاب سال 2020 + خرید

خرید لوستر آشپزخانه 10 مدل جذاب سال 2020 + خرید

لوستر فانتزی آشپزخانه لوستر آشپزخانه ارزان لوستر آشپزخانه جدید لوستر مدرن لوستر آشپزخانه چوبی قیمت لوستر سقفی کنترلی لوستر آشپزخانه دیجی کالا قیمت لوستر ارزان و شیک در دیجی کالا

لوستر یا نور افشان یکی از قدیمی‌ترین وسیله‌هایی است که در خانه‌ها جایگاه خود را حفظ کرده و با پیشرفت تکنولوژی و تغییر سلایق کماکان از محبوبیت برخوردار است. یکی از دلایل محبوبیت این لوستر پیشرفت تولید و به روز شدن آن با نیازهای خانه و دکور منازل است. امروزه بسیاری از لوسترها منیمال و با طراحی به روز در خانه‌ها یافت می‌شود.

در کشور ما نیز صنعت ساخت لوستر پا برجا و پر قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد و توانسته بسیاری از نیازهای مصرف کنندگان را برآورده سازد تا آنجایی که در بسیاری از خانه‌ها لوستر آشپزخانه ایرانی و لوسترهای بزرگ دیگر به چشم می‌خورند. ممکن است شما یک لوستر داشته باشید و به دنبال خرید مدل جدیدتری از آن باشید و یا اینکه اولین لوستر خانه‌ی خود را بخواهید خریداری کنید اما نمی‌دانید چه گزینه‌ای مناسب فضای مورد نظر شماست.

خرید لوستر آشپزخانه

در حال حاضر با پیشرفت این صنعت و گستردگی مدل‌های آن هزاران گزینه در پیش روی خود خواهید داشت. می‌توان گفت که لوستر یکی از ظریف‌ترین و خاص‌ترین وسایلی است که می‌توانید به محل زندگی خود اضافه کنید. برای مثال به آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق ناهارخوری یا اتاق پذیرایی خود یک لوستر جذاب اضافه کنید خواهید دید که لوستر شما تمامی نگاه‌ها را به خود جذب می‌کند و نقطه‌ی کانونی اتاق شما خواهید بود. در ادامه به بررسی نکات مختلف خرید لوستر خواهیم پرداخت و 10 مدل لوستر آشپزخانه جذاب سال 2020 با هم مرور می‌کنیم.

لوستر بزرگ و سیستم تعلیق

بدون شک هر لوستر مدرنی می‌تواند زیبایی به محیط شما می‌بخشد و نور را برای منزل و آشپزخانه‌ی شما فراهم کند اما وجود یک لوستر بزرگ با سیستم تعلیق بسیار چشم گیر خواهد بود و مثل یک بیانه هنری عمل خواهد کرد و می‌تواند نقش یک اثر هنری را برای شما ایفا کند. نور این لوسترها نیز قابل تنظیم است و اگر دنبال لوستر آشپزخانه شیک هستید در این مدل ریزتر شوید حتماً به نتایج خوبی خواهید رسید.

لوستر Heracleum

یک مدل شبیه به شاخه‌ای از نور است که با آل ای دی‌های ریز تزئین شده است. ساختار ظریف و وجود آل ای دی‌های ریز متعدد از مشخصه‌های این مدل است که می‌تواند زیبایی را در آشپزخانه‌ی شما دوچندان کند. در مدل‌های لوستر آشپزخانه ۲۰۲۰ از این مدل نیز به وفورم برده شده است.

طراحی ظریف و شاخه مانند و آل ای دی‌هایی با نور موضعی و خود جوش طیف نوری زیبا و آرامش بخش به محیط آشپزخانه‌ی شما می‌دهد. جنس این لوسترها از پلی کربنات است و معمولاً افرادی که به دنبال لوستر آشپزخانه کوچک هستند در این مدل به دنبال آن می‌گردند.

لوستر مربعی مدرن

از نمونه‌های لوستر آشپزخانه جدید که طراحی مینیمال و خاص این لوستر توجه هر شخصی را به خود جلب می‌کند. نور این لوستر در مواقع مختلف قابل تنظیم است. برای مثال در هنگام کار و فعالیت صفحه‌های آلومینیومی آن را صاف کنید و نور مستقیم را استفاده کنید. در مواقعی که می‌خواهید نوشیدنی بخورید و از نور ملایم لذت ببرید می‌توانید با تنظیم مجدد آن و تغییر حالت طیف نور ملایم و لذت بخش را برای خود فراهم کنید. اگر به دنبال لوستر آشپزخانه سفید هستید این مدل را ورد بررسی قرار دهید.

لوستر کروم و کریستال مدرن

اگر قصد خرید یک لوستر پر زرق و برق و زیبا دارید بهترین انتخاب لوستر مدرن کریستال است دایره‌های متحد المرکز که قابل تنظیم هستند می‌تواند زیبایی و جلوه گر زیبایی خاص و سحر انگیزی در اتاق شما باشد. دایره‌های لوستر با برش دقیق آلومینیوم قابل تنظیم می‌تواند به نوردهی اتاق شما کمک کند.

لوستر کروم و کریستال مدرن

مدل فلش اسکونر

این مدل که یکی از مدل‌های پرکاربرد در ساختمان‌ها و آشپزخانه‌ها است معمولاً به شکل مکعبی در سقف جلوه گر می‌شود ظرافت و آل ای دی‌های به کار رفته درخشش همیشگی را به همراه دارند. نور قابل تنظیم نیز از ویژگی‌های بارز این نوع لوستر است. این گوهر همانند یک الماس در آشپزخانه شما می‌درخشد و نظر هر بیننده‌ای را جلب می‌کند. لوستر آشپزخانه برنز یکی از انواع این مدل است که اگر تمایل به خرید این نوع لوستر دارید می‌توانید به آن توجه کنید.

لوستر کریستال مستطیلی

این مدل نیز همانند مدل قبلی از آل ای دی در ساختار خود بهره می‌برد در عین سادگی با ترکیب کریستال فولاد ضدزنگ که در کروم پرداخت شده خبر از دوام بالای این لوستر دارد. درخشش و کریستال‌های به کار رفته جلوه‌ای اساطیری به سقف خانه‌ی شما می‌بخشد و همخوانی با فضای آشپزخانه را برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر دیوار آشپزخانه‌ی شما رنگ سفید دارد و به دنبال لوستر آشپزخانه سفید لوسترهای کریستالی می‌توانند به شما کمک کنند.

لوستر کریستال مستطیلی

لوستر آشپزخانه‌ی مدرن آل ای دی

این لوسترها دارای پیچ و تاب‌های زیبا است که با استفاده از چراغ‌های آل ای دی جلوه‌ی فوق العاده ای را به میز نهارخوری شما می‌دهد. انتخابی لوستر همانند یک اثر هنری عمل می‌کند و نشان دهنده‌ی سلیقه‌ی شخص است. ترکیب بندی زیبا و نور ملایم از مشخصه‌های این نوع لوستر است. معمولاً لوسترهای مدرن آشپزخانه به صورت قطعه‌های جداگانه ارائه می‌شوند که در زمان کمی مونتاژ شده و قابل استفاده هستند. با انتخاب این مدل جلوه‌ی زیبایی به آشپزخانه‌ی خود می‌بخشید و لوستر آشپزخانه شیک متواند این کار را با قدرت برای شما انجام بدهد.

لوستر ولتای معلق

این لوسترها بیشتر یک آویز معلق هستند تا یک لوستر و جلوه گر مدرنیته و انتزاعی بودن هنر زمانه است. این لوسترها عموماً از جنس آلومینیوم و استفاده از چراغ‌های آل ای دی در برش‌های نیم دایره‌ای زیبا همانند شمع‌هایی معلق به میز نهارخوری شما زیبایی می‌بخشند. این لوستر نیز بیشتر یک اثر هنری به شمار می‌رود و انتخاب آن سلیقه‌های خاصی نیاز دارد. امروزه علاوه بر تأمین و زیبایی و خاص بود لوستر نیز یک مشخصه‌ی مهم به شمار می‌رود. لوستر آشپزخانه شیک می‌تواند روی دکور خانه‌ی شما یک نقش اساسی را ایفا کند.

لوستر ولتای معلق

لوستر برنجی مدرن با حباب‌های شیشه‌ای

این لوستر که از یک حباب مرکزی و دوازده بازوی متصل به آن تشکیل شده و یک جلوه‌ی مدرن را به میز نهارخوری شما می‌بخشد یکی از ترندهای امسال است. نور ملایم و کنترل شده یکی از خاصیت‌های این مدل از لوستر است. تنظیم ارتفاع و شناخت محیط نصب یکی از فاکتورهایی است که هنگام خرید این لوستر باید به آن توجه کرد. این مدل نسبتاً لوستر آشپزخانه ارزان به شمار می‌آید.

لوستر پایه متحرک عنکبوتی

این لوستر نیز یکی از ترندهای امسال است لوستر آشپزخانه ۲۰۲۰ اکثراً دارای بازوهای متحرک بودند همچنین لوستر عنکبوتی که بازوهای مشکی و انحناهای آن به آشپزخانه‌ی شما یک ترکیب منیمال و آراسته‌ی صنعتی را هدیه می‌دهد از این دسته لوستر آشپزخانه‌ی جدید است. این مدل دارای تنوع بسیاری است و در نمونه‌هایی از آن که بازوها قابل تغییر و کنترل هستید می‌توانید با تنظیم بازوها نور را به هر سمتی که بخواهید تنظیم کنید. اگر سلیقه‌ی شما به منیمال و صنعتی گرایش دارد این نمونه می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.

لوستر پایه متحرک عنکبوتی

بودجه‌ی خود را مشخص کنید

قبل از شروع خرید برای میزان بودجه‌ی اختصاص یافته به خرید لوستر آشپزخانه جدید یک حد مشخصی را تعریف کنید. تنوع بسیار بالای این نوع لوستر می‌تواند برای شما یک چالش را به همراه داشته باشد که ممکن است به وضعیت اقتصادی شما سازگار نباشد. اگر مقدار بودجه‌ی نسبتاً کمی برای خرید لوستر آشپزخانه ارزان کنار گذاشته‌اید انتخاب‌های خود را محدود به همان مدل‌ها کنید.

انتخاب و اختصاص بودجه برای لوستر آشپزخانه ارزان به معنای یک خرید ضعیف یا لوستر کوچک نیست بلکه بسیاری از لوستر آشپزخانه شیک نیز دارای قیمت نسبتاً پایینی هستند و در این سطح نیز لوستر آشپزخانه کوچک، لوستر آشپزخانه چوبی لوستر بزرگ نیز وجود دارند و شما باید با بررسی فضای خود و ظرافت و نوع لوستری که نیاز دارید دست به انتخاب بزنید. اختصاص یک بودجه‌ی مشخص بسیار به روند انتخاب شما سرعت می‌بخشد و به راحتی می‌توانید با کمی دقت لوستر خود را انتخاب و خریداری کنید. اگر میزبان بودجه‌ی شما نیز بالاتر باشد می‌توانید گزینه‌های بیشتری را انتخاب و بررسی کنید و بودجه‌ی بالاتر می‌تواند به گستردگی انتخاب شما کمک کند و آن را بهبود ببخشد.

فضای اتاق را در نظر بگیرید

برای انتخاب یک لوستر آشپزخانه شیک باید به فضای موجود در آشپزخانه توجه کنید و نسبت به ابعاد آن دست به انتخاب و خرید بزنید. زمانی که بودجه‌ی مورد نظر برای خرید لوستر مورد نظر شما فراهم است ای سؤال رو از خود بپرسید که آیا فضای کافی برای نصب و استفاده از آن را فراهم دارید؟ تصور کنید فضای آشپزخانة شما کوچک باشد و یک لوستر بزرگ نظر شما را جلب کرده باشد و شما دست به انتخاب آن بزنید.

شرایط سخت و پیچیده‌ای را در آشپزخانه‌تان تجربه خواهید کرد! پس بهترین کار در نظر داشتن فضای مورد نظر برای انتخاب صحیح است. در مدل‌های لوستر آشپزخانه ایرانی تنوع بسیاری را تجربه خواهید کرد که از جمله مدل‌های آویزان شده به سقف هستند که با محاسبات اشتباه شما از ارتفاع سقف می‌تواند شما را دچار مشکل‌های متعددی بکند پس اخطار تخمین فضا برای نصب و تهیه‌ی لوسترها را جدی بگیرید و قبل از خرید حتماً به بررسی آن بپردازید.

لوستر آشپزخانه ایرانی

اینکه لوستر چه حجم نوری را وارد آشپزخانه شما می‌کند نیز یکی از نکات مهم در انتخاب است و اگر ارتفاع سقف را نادیده و غیر مهم در نظر بگیرید به مشکلات اساسی برخواهید خورد. زیرا نور کنترل نشده و تابش مستقیم آن به چشم و روان شما باعث ایجاد اختلال در روال استفاده‌ی شما از آشپزخانه خواهد شد و این اشتباه ممکن است شما را از انتخاب لوستر به صورت کلی نیز منصرف کند.

طراحی داخلی خانه

یکی دیگر از نکات مورد توجه در انتخاب لوستر آشپزخانه جدید شما می‌تواند توجه به طراحی و مدل آشپزخانه باشد. طراحی لوسترها تشکیل شده از انواع و اقسام مختلفی اعم از طراحی مدرن با سنتی است. اگر آشپزخانه‌ی شما دکور به روز و مدرنی دارد لوستر به روز بهترین انتخاب شما است و بلعکس اگر با آشپزخانه‌ی سنتی و گرم قدیمی سرو کار دارید انتخاب یک مدل اصیل سنتی بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شود. انتخاب نا به جا برای آشپزخانه به طور مثال یک طراحی سنتی و کلاسیک برای یک آشپزخانه‌ی مدرن و به روز می‌تواند اثری منفی روی جذابیت آشپزخانه‌ی شما باشد.

رنگ و نوع ترکیبات و آلیاژهای به کار رفته در هر نوع از این لوسترها متفاوت و داری جزئیات بسیار زیادی است که بسته به نوع فصا و دکوراسیون داخلی باید مورد بررسی و انتخاب قرار بگیرد. حتماً قبل از اقدام به خرید به این نکته توجه ویژه داشته باشد و با اطمینان از درست بودن انتخاب خود دست به خرید مطمئن خواهید زد.

لوستر آشپزخانه جدید

لوستر آشپزخانه چوبی

امروزه لوستر با هرآنچه در گذشته از لوستر تعریف می‌شد متفاوت است. در مدل‌های لوستر آشپزخانه ۲۰۲۰ متنوع بالایی دیده می‌شد که بسیاری از لوسترهای آن از نوع لوستر آشپزخانه چوبی بودند. لوسترهای چوبی از قدیم بین عموم مردم محبوب بوده‌اند و با تنوع بالایی که این روزها دارند بیش از بیش مورد توجه قرار گرفته‌اند. نکته‌ی دیگری که موقع خرید یک لوستر باید توجه کرد میزان روشنایی و سایه‌های ناشی از آن است که برای امر زیبایی شناسی و تأثیر گذاری بر روی دکوراسیون خانه‌ی شما در صورت رعایت نشدن و نادیده گرفتن آن باعث بروز مشکلاتی می‌شود.

مشکلاتی از قبیل سایه دار بود اجسام و تاریک بودن اتاق و یا برخورد نور مستقیم با چشم و ایجاد ناراحتی برای افراد در خانه که می‌تواند به صورت کلی خرید لوستر شما را با مشکل روبرو کند. باید توجه داشته باشید که نور لوستر به صورت معمول از بالا به پایین است و در صورت هماهنگ نبودن با فضا باعث ایجاد سایه‌های ناموزون می‌شود. برای حل این مشکل می‌توانید از لامپ‌های دیواری کوچک استفاده کنید. به این نکته نیز باید توجه داشت که لامپ با توان بالا معمولاً علاوه بر نور گرما نیز تولید می‌کنند که گرما در فضاهای بسته مشکل ساز خواهد شد. باید در هنگام خرید لوستر به این موارد نیز توجه شود.

بر خلاف باور عموم لوستر آشپزخانه‌ی چوبی با کیفیتی در کشور ما ساخته می‌شود و شرکت‌های موجود در ایران نیز جز پیش رو ترین و بروزترین‌های بازار هستند و می‌توانید لوستر آشپزخانه ایرانی را به منزل خود اضافه کنید و علاوه بر انتخاب مدل مناسب از خدمات شرکت‌های ارائه دهنده‌ی آن خدمات بگیرید. یک لوستر خوب و شیک می‌تواند تمامی فضای آشپزخانه‌ی شما را تغییر بدهد و تفاوتی ندارد که در حال سرو کدام وعده‌ی غذایی باشید بلکه نور موضعی و جذاب می‌تواند دیدگاه شما به غذا خوردن و خوراک را کاملاً دگرگون سازد. لوستر جزیره آشپزخانه نیز یکی از ترندهای لوستر آشپزخانه ۲۰۲۰ بود.

لوستر آشپزخانه چوبی

داشتن یک لوستر جزیره آشپزخانه به شما این امکان را می‌دهد که جذابیت در آشپزخانه‌ی خود بسازید و علاوه بر زیبای و خاص بود دکور مکانی برای گپ دورهمی‌ها و سرگرمی در خانه‌ی خود فراهم کنید. لوستر جزیره آشپزخانه با داشتن تمامی این صفات به نورپردازی فوق العاده ی محیط خانه‌ی شما می‌پردازد و بیش از بیش نقطه‌ی مرکزی خانه‌ی شما را تعدیل می‌کند.

لوستر آشپزخانه برنز

تاریخچه‌ی کریستال ارتباط نزدیکی با توسعه‌ی لوسترهای آشپزخانه دارد. در گذشته البته لوسترها جایگاهی برای قرار داد شمع‌ها بودند و نقش امنیتی را نیز ایفا می‌کردند. آویزان کردن لوستر و قرار دادن شمع‌ها در آن احتمال آتش سوزی و حادثه را به شدت کاهش می‌داد و این یک موهبت برای گذشتگان بود. با پیدایش نیروی برق و الکتریسیته این کاربرد خود را به لوستر آشپزخانه شیک آشپزخانه و زیباسازی فضای آن داده و تنوع در این وسیله بیش از بیش افزایش یافت.

لوستر آشپزخانه برنز نیز با داشتن عمر طولانی و مهم‌تر از آن سهولت در نگهداری و تمیزی انتخاب بسیاری از علاقه‌مندان است. این بوسترها عمر نسبتاً بیشتری از دیگر نمونه‌ها دارد و ترکیب آن با چوب و آلیاژهای دیگر زیبایی و دوام منحصر به فردی را به آشپزخانه‌ی شما هدیه می‌دهد. بسته به نوع چیدمان و دکور آشپزخانه اینکه مدل آشپزخانه‌ی شما طراحی مدرنی دارد یا با یک آشپزخانه‌ی کلاسیک طرف هستید می‌تواند تصمیم گیری شما را برای خرید یک لوستر مناسب را تغییر دهد لوستر آشپزخانه برنز به دلیل تنوع بالا در ترکیب شدن با انواع دیگر از آلیاژها تنوع بالایی را داراست که می‌توانید با شناخت درست و بررسی اقدام به خرید آن کنید.

یک سبک انتخاب کنید

قبل از انتخاب لوستر و شروع خریداری آن باید بررسی کنید که چیدمان آشپزخانه‌ی شما به چه شکل است و تصمیم دارید کدام مدل از چیدمان و دکور را پیاده سازی کنید. توجه به ای امر و شناخت بهتر می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین نوع از لوسترهای مناسب خود را بیابید و آن را بررسی کنید. پیدا کردن هدف مشخص و کم شدن گزینه‌های دیگر به تصمیم گیری شما کمک می‌کند که به بهترین شکل انتخاب کنید. سبک‌های مدرن یا سنتی و انتخاب یکی از این دو گزینه می‌تواند کار شما را ساده‌تر کند.

لوستر آشپزخانه چوبی جدید

از آشپزخانه‌ی خود یک عکس تهیه کنید و به مشاور خود در خرید ارائه دهید با مشورت گرفتن می‌توانید قبل از شروع به بررسی و تصمیم به خرید آگاه شوید که کدام یک از سبک‌های لوستر می‌تواند به زیبایی آشپزخانه‌ی شما کمک کند و این امر یک قدم جدی برای سرعت بخشیدن به خرید شما و رسیدن به بهترین انتخاب است. لوستر آشپزخانه ارزان در مواقعی که بودجه خود را به امور دیگری در آشپزخانه اختصاص داده‌اید و می‌خواهید با هزینه‌ی نسبتاً کمی یک لوستر به دکور خود اضافه کنید خرید لوستر آشپزخانه ارزان یکی از معقول‌ترین و درست‌ترین راه‌ها است.

لوستر آشپزخانه ارزان به معنای یک خرید ضعیف یا غیر زیبا نیست بلکه با بررسی دقیق و تهیه‌ی لوستر آشپزخانه کوچک می‌توانید یک لوستر حرفه‌ای و کارآمد تهیه کنید که زیبایی را به آشپزخانه‌ی شما هدیه کند. لوستر آشپزخانه چوبی نیز دارای تنوع بسیاری است که هم سبک سنتی و قدیمی را داراست و اینکه مدل‌های مدر بسیاری از لوستر آشپزخانه چوبی را هنگام انتخاب می‌توانید مشاهده کنید که با توجه به دکور شما می‌توانند انتخاب شوند.

اگر کابینت‌های شما چوبی هستند یا در آشپزخانه از مدل خاصی از چوب استفاده کرده‌اید می‌توانید باست کردن یک لوستر آشپزخانه چوبی جلوه‌ی خاصی را به خانه‌ی خود بیفزایید. لوستر آشپزخانه کوچک برای فضاهای محدود که می‌خواهید طراحی شما به صورت خلاصه و خلوت باشد بسیار کارآمد است. به دلیل عدم اشغال فضا و نورپردازی فوق العاده درخشش بی نظیری به آشپزخانه‌ی شما می‌دهد و می‌توانید مطمئن باشید که در آشپزخانه‌ی شما همه‌ی وسایل جذاب‌تر و درخشنده‌تر از قبل به نظر می‌رسند. همیشه لوستر آشپزخانه کوچک به معنی ارزان بودن یا سبک بودن نیستند بسیاری از طراحی‌های مدرن و به روز همان‌طور که در لوستر آشپزخانه ۲۰۲۰ می‌توانید مشاهده کنید از جنس لوستر آشپزخانه‌ی کوچک و مینیمال هستند که این اهمیت و استقبال از این نوع را نشان می‌دهد.

لوستر آشپزخانه سفید

بسیاری از افراد هستند که به دنبال جذابیت خاص می‌گردند و می‌خواهند لوستری انتخاب کنند تا با تغییر دکوراسیون سازگار باشد و یکی از این گزینه‌ها برای شما می‌تواند خرید یک لوستر آشپزخانه سفید باشد. رنگ سفید به جذابیت اتاق و آشپزخانه‌ی شما می‌افزاید و رنگ خاص آن توجه هر شخصی را جلب کند و به آشپزخانه‌ی شما زیبایی منحصر به فردی را هدیه می‌دهد. لوستر آشپزخانه سفید دارای فراوانی بالایی هستند که تنوع در انتخاب را برای شما فراهم می‌سازد. اگر دیوارهای شما دارای رنگ سفید و ظروف خاص است بهترین انتخاب برای شما لوستر آشپزخانه سفید است.

لوستر آشپزخانه سفید

البته قبل از انتخاب رنگ سفید باید به استفاده‌ی خود از آشپزخانه را در نظر بگیرید آشپزخانه‌هایی که استفاده‌ی مداوم و زیاد دارند طبعاً آلودگی را نیز به همراه خود می‌آوردند و تمیز کرد رنگ سفید نیز یک امر جدی است که باید به آن توجه کرد. خاص بودن لوستر آشپزخانه سفید و جلوه‌ی درخشان آن بر کسی پوشیده نیست ولی قبل از انتخاب آن به تمامی موارد لازم برای نگهداری و معایب آن توجه داشته باشید.

پایان بندی

باهم به بررسی انواع لوستر و چگونگی انتخاب لوستر آشپزخانه جدید پرداختیم و بررسی کردیم که برای خرید لوستر آشپزخانه ارزان باید چه نکاتی را در نظر داشت و چه معایب و مزایی دارد همچنین به

لوستر آشپزخانه چوبی گذری زدیم و گفتیم که انواع مختلف و متفاوتی دارد. لوستر آشپزخانه کوچک

چه مزایایی دارد و لوستر آشپزخانه برنز چه برتری‌هایی نسبت به بقیه دارد. لوستر آشپزخانه سفید چه جلوه‌ی ویژه‌ای را به خانه و آشپزخانه‌ی شما می‌دهد و از معایب و سختی‌های نگهداری آن نیز گفتیم.

لوستر آشپزخانه ۲۰۲۰ دارای تنوع بالایی است که بسیاری از مدل‌های بررسی شده را در خود جای داده و برای داشتن لوستر آشپزخانه شیک باید به تمامی موارد اشراف داشته باشید و دست به انتخاب مناسب دکوراسیون منزل و آشپزخانة خود بزنید که برای این امر نیاز به تسلط حداقلی بر مدل‌ها و شناخت دکور خانه است. اکثر مدل‌های بررسی شده در کشور ایران ساخته شده و به راحتی از نمایندگی‌های معتبر قابل تهیه هستند. صنعت لوستر در ایران به خصوص لوستر آشپزخانه ایرانی از قدیم رونق داشته و با قدرت و تنوع فعالیت می‌کنند. امیدواریم با بررسی تمامی انتخاب‌ها و انتخاب درست به آشپزخانه‌ی خود یک لوستر جذاب اضافه کنید و اطلاعات استفاده شده در این مقاله کمک کوچکی در جهت یاری شما برای انتخاب درست را ایفا کند.

منابع :

https://www.thespruce.com/best-kitchen-lights-4156223

https://www.housebeautiful.com/room-decorating/kitchens/tips/g1614/kitchen-lighting-ideas-0609/

https://www.elledecor.com/design-decorate/room-ideas/g624/one-of-a-kind-kitchen-lighting/

https://www.thespruce.com/best-chandeliers-4155073

https://homebnc.com/best-kitchen-lighting-ideas/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *