محتوای بلاگری

قوی ترین کرم های ضد چروک با قیمت مناسب + خرید

قوی ترین کرم های ضد چروک با قیمت مناسب + خرید

کرم های ضد چروک ایرانی,کرم های ضد چروک فرانسوی,کرم های ضد چروک گارنیر,کرم های ضد چروک دکتر ژیلا,کرم های ضد چروک 5040,کرم های ضد چروک خارجی,کرم های ضد چروک آردن,کرم های ضد چروک صورت

یکی از علائمی که با افزایش سن خود را نشان می‌دهد، افزایش خطوط ریز و درشت در صورت یا به طور کلی چین و چروک است. چه کسی دلش نمی‌خواهد که پوستی جوان و شفاف داشته باشد و از این علائم پیری در صورتش در امان باشد! بهترین راه مبارزه با چین و چروک صورت، استفاده از قویترین کرم ضد چروک صورت است. چین و چروک از آن جایی به وجود می‌آید که صورت ما کلاژن و الاستین کمتری تولید می‌کند. قوی ترین کرم ضد چروک صورت با استفاده از فرمولاسیون‌های ویژه به کمک پروتئین‌ها و ویتامین‌های خاص به صورت ما کمک می‌کند تا مواد مورد نیاز خود را تامین کند. در این متن سعی داریم به بهترین و قویترین کرم ضد چروک بپردازیم. در ادامه به پرسش‌های زیر پاسخ خواهیم داد:

 • بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت از چه موادی تشکیل شده است؟
 • در خرید بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت باید به چه نکاتی دقت کرد؟
 • بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت چیست؟

کرم ضد چروک

بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت از چه موادی تشکیل شده است؟

لوسیون‌ها و مرطوب کننده‌ها به تنهایی می‌توانند ظاهر و وضعیت پوست ما را بهبود دهند و باعث شوند که چین و چروک‌های صورت کمتر دیده شود. لوسیون‌ها و مرطوب کننده‌ها به طور معمول از آب، روغن، گلیسیرین و موادی از این قبیل ساخته می‌شوند. قویترین کرم ضد چروک هم مرطوب کننده‌ای است که ترکیبات ویژه‌ای دارد که این ترکیبات باعث می‌شود، قویترین و بهترین کرم ضد چروک صورت فواید اضافی نیز داشته باشد. این مواد موجب می‌شوند که پوست شما شفافتر شود و خطوط ریز و چین و چروک‌های صورت بر طرف شود. نوع اثر بخشی قویترین کرم ضد چروک به نوع پوست شما و مواد تشکیل دهنده قوی ترین کرم ضد چروک صورت دارد. در ادامه به این ترکیبات و مواد ویژه صحبت خواهیم کرد:

رتینوئیدها

رتینوئید اصطلاحی است که برای ترکیبات ویتامین A مثل رتینول و اسید رتینوئیک استفاده می‌شود. از گذشته نیز از ترکیبات ویتامین A و رتینوئیدها برای ترمیم پوست آسیب دیده از آفتاب و همین طور کاهش چین و چروک‌های صورت استفاده می‌شده است.

ویتامین C

ویتامین C آنتی اکسیدانی بسیار قوی است. ویتامین C می‌تواند از صورت ما در مقابل رادیکال‌های آزاد محافظت کند. رادیکال‌های آزاد مولکول‌های ناپایدار اکسیژن هستند که به پوست ما آسیب می‌زنند و باعث پیدایش چین و چروک در پوست می‌شوند. ویتامین C همین طور می‌تواند از پوست ما در برابر آفتاب محافظت کند و چین و چروک‌های صورت را کاهش دهد.

اسیدهای هیدروکسی آلفا

هیدروکسی اسیدها (AHA) شامل ترکیباتی مثل اسیدهای گلیوتیک، سیتریک و لاکتیک می‌شود. از ترکیبات هیدروکسی اسیدها برای لایه برداری در پوست استفاده می‌شود. لایه برداری در پوست به معنای از بین بردن سلول‌های مرده پوست است. استفاده منظم و مناسب از کرم ضد چرکی که حاوی هیدروکسی اسید است، می‌تواند به شفاف شدن و کمک به رشد سلول‌های جدید پوستی کمک کند. همچنین برخی از انواع هیدروکسی اسیدها به کاهش خطوط ریز در صورت و چین و چروک‌ها کمک می‌کنند.

کوآنزیم Q10

این ماده در قوی ترین کرم ضد چروک چشم یافت می‌شود و از پوست در برابر آسیب‌ها نور خورشید محافظت می‌کند.

پپتیدها

پپتیدها به طور طبیعی در بدن موجودات زنده وجود دارند. برخی از انواع پپتیدها می‌توانند پوست را برای تولید کلاژن تحریک کنند. همین طور پژوهش‌ها نشان داده‌اند که پپتیدها برای کاهش چین و چروک‌های پوستی هم موثر هستند.

عصاره چای

شاید باورتان نشود اما همین چایی که صبح‌ها دم می‌کنید و می‌نوشید، یک از بهترین منابع بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت است. چای سبز و چای سیاه دارای ترکیبات آنتی اکسیدان است و همین طور خواص ضد التهابی دارد. به همین دلیل در قوی ترین کرم ضد چروک چشم حتما از عصاره چای استفاده می‌شود.

عصاره هسته انگور

عصاره هسته انگور یکی دیگز از مواد متداول در قویترین کرم ضد چروک پوست است. عصاره هسته انگور هم خواص آنتی اکسیدانی و ضدالتهابی دارد و پوست را برای تولید کلاژن تحریک می‌کند.

نیاسین آمید

از دیگر مواد تشکیل دهنده قویترین کرم ضد چروک صورت می‌توان به نیاسین آمید اشاره کرد. این ماده مربوط به ویتامین B3 است. این ماده در پوست باعث می‌شود که از اتلاف آب جلوگیری شود و همین طور خاصیت ارتجاعی پوست بهبود پیدا کند.

در خرید بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت باید به چه نکاتی دقت کرد؟

هر چند که قوی ترین کرم ضد چروک دور چشم و همین طور کرم ضد چروک صورت می‌تواند به شما کمک فراوانی برای خلاصی از چین و چروک‌های صورت بکند اما شما باید در زمان استفاده از این محصول به نکاتی دقت کنید.

اثرات جانبی

برخی از محصولات ممکن است که پوست شما را تحریک کنند و باعث قرمزی در صورت شما شوند. برای جلوگیری از این مشکل حتما دستور العمل استفاده از قوی ترین کرم ضد چروک صورت را بخوانید و با دانستن آن اقدام به استفاده از کرم کنید. همچنین خواندن این دفترچه به شما کمک می‌کند که بفهمید به چه نوع کرم‌هایی واکنش آلرژیک نشان می‌دهید.

تفاوت‌های فردی

یکی دیگر از نکات مهمی که حتما باید در زمان انتخاب بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت به آن دقت کنید، تفاوت‌های فردی است. ممکن است که دوست شما از کرمی بسیار تعریف کند و بگوید که استفاده از آن برای او اثربخش بوده است اما شما تنها نباید از این ملاک برای خرید قوی ترین کرم ضد چروک صورت استفاده کنید، چرا که پوست افراد با هم متفاوت است و ممکن است که کرمی که برای فردی مفید است، برای شخص دیگری آن قابلیت‌ها را نداشته باشد. در نتیجه سعی کنید در زمان خرید کرم ضد چروک صورت به این نکته دقت کنید.

بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت چیست؟

لیراک

در قسمت قبلی به مواد و ترکیبات بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت پرداختیم. در این قسمت سعی داریم. چند نمونه از قوی ترین کرم ضد چروک صورت را به شما معرفی کنیم:

 • RoC Retinol Correxion Deep Wrinkle Anti-Aging Night Cream

همان طور که در بخش قبلی گفته شد، ترکیبات مشتق شده از ویتامین A، یکی از مهمترین مواد برای مبارزه با چین و چروک صورت است. در نتیجه برای پیدا کردن قوی ترین کرم ضد چروک دور چشم باید به دنبال کرمی باشید که دارای ترکیبات رتینوئیدها است. با توجه به این نکته کرم RoC قویترین کرم ضد چروک صورت است. این کرم ملایم است و برای پوست‌های حساس نیز مناسب است. برای استفاده مناسب باید دو تا سه بار از این کرم در هفته در استفاده کنید. سعی کنید در زمان خواب و شب‌ها هم از این کرم استفاده کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد. این موضوع دو دلیل دارد، یکی این که پوست شب‌ها و در زمان خواب خود را بازسازی می‌کند و دوم این که رتینوئیدها زمانی که در مقابل نور آفتاب نباشند، بهتر عمل می‌کنند.

 • Olay Regenerist Anti-Aging Face Moisturizer Cream

این کرم، یکی از قویترین کرم ضد چروک پوست است و برای پوست‌های خشک بسیار مناسب است. این کرم حاوی موادی چون اسید هیالورونیک، پپتیدها و نیاسین آمید است، همه این مواد در کنار یک دیگر خطوط ریز ناشی از چین و چروک را از صورت محو می‌کند.

 • Olay Pro-X Deep Wrinkle

اگر خطوط عمیق کنار لب‌ها یا دور چشم‌ها شما را اذیت می‌کند، به شما کرم فوق را پیشنهاد می‌کنیم. این کرم یکی از قویترن کرم ضد چروک صورت است و تاثیرات بسیار چشم گیری بر روی صورت شما می‌گذارد. مطالعات و پژوهش‌هایی انجام شده است که نشان می‌دهد، استفاده موثر و مناسب از این کرم، در عرض هشت هفته می‌تواند، چین و چروک صورت شما را به حداقل برساند. این کرم نیز حاوی مقادیری رتینول و ویتامین‌های مختلف است که به بهبود پوست شما کمک می‌کند.

 • Revision Skincare Intellishade SPF 45

این کرم یک نوع مرطوب کننده است که دارای ترکیبات پپتید است و می‌تواند باعث تولید کلاژن در پوست شود. همچنین این کرم دارای مقداری رنگ است. این کرم به آبرسانی در پوست کمک می‌کند و پوست را در برابر آفتای محافظت می‌کند. همان طور که گفتیم این کرم دارای مقداری رنگ است که باعث می‌شود بتوان از آن برای آرایشی و بهداشتی هم استفاده کرد.

 • Peter Thomas Roth Peptide 21 Wrinkle Resist Moisturizer

همان طور که در بخش‌های قبلی گفتیم، پپتیدها یکی از ترکیباتی هستند که در قویترین کرم ضد چروک صورت یافت می‌شوند. این ترکیبات به خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کنند و همین طور میزان سطح کلاژن در پوست را افزایش می‌دهند. کرم فوق نیز از ترکیبات پپتیدی شاخته شده است و می‌توانید به کاهش چین و چروک‌ها در صورت شما کمک کند.

قویترین کرم ضد چروک لیراک مشکی (Lirac)

قویترین کرم ضد چروک لیراک مشکی یکی از قویترین کرم ضد چروک صورت است. این کرم از ترکیباتی مثل اسید هیالورونیک و عصاره‌هایی طبیعی ساخته می‌شود که تاثیر شگفت انگیزی بر روی پوست شما می‌گذارد و درخشندگی و جوانی را به پوست شما باز می‌گرداند. از ویژگی‌های اصلی قویترین کرم ضد چروک لیراک مشکی می‌توان به کاهش چین و چروک‌های صورت و از بین رفتن لکه‌های پوستی اشاره کرد. همچینین این کرم برای از بین بردن چین و چروک دور چشم نیز مفید است.

جمع بندی

متاسفانه با افزایش سن خطوط ریز و چنین چین و چروک‌هایی در صورت ایجاد می‌شوند که شفافیت و درخشانی پوست را از آن می‌گیرند اما می‌توان به وسیله راهکارهایی این چین و چروک‌ها را تا جای ممکن کم کرد و جوانی را به صورت را برگرداند. یکی از بهترین راه حل‌ها برای جلوگیری از پیری صورت استفاده از قویترین و بهترین کرم ضد چروک است. در این متن موضوعات مختلفی در زمینه بهترین و قویترین کرم ضد چروک صورت پرداختیم.

در قسمت اول به این نکته پرداختیم که قوی ترین کرم ضد چروک صورت از چه موادی تشکیل شده است و به موادی همچون رتینوئیدها، پپتیدها، ویتامین c، اسیدهای هیدروکسی آلفا و مواردی از این قبیل پرداختیم و گفتیم که هر کدام از آن‌ها می‌توانند چه کمکی به پوست بکنند. در بخش دوم به این نکته پرداختیم که در خرید قوی ترین کرم ضد چروک دور چشم و کرم ضد چروک باید به چه نکاتی دقت کنید و گفتیم که بهتر است، کرم ضد چروک را متناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید. در قسمت پایانی هم چند کرم ضد چروک صورت را معرفی کردیم که از جمله قویترین و بهترین کرم ضد چروک صورت به حساب می‌آیند.

منابع:

https://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/wrinkles/in-depth/wrinkle-creams/art-20047463

https://nymag.com/strategist/article/best-wrinkle-creams.html

قوی ترین کرم های ضد چروک با قیمت مناسب + خرید

 

خرید قوی ترین کرم ضد چروک

 

1 – کرم صورت سی گل حاوی ویتامین C حجم 40 میلی لیتر

مشخصات کالا Seagull Face Cream With Vitamin C 40ml

مشخصات کلی کرم صورت سی گل حاوی ویتامین C حجم 40 میلی لیتر

 • عملکرد : ضد چروک
 • حجم :‌ 40 میلی لیتر
 • SPF : ندارد
 • نوع محفظه نگه دارنده :‌ تیوبی
 • جنس محفظه نگه دارنده :‌ پلاستیک
 • ویتامینه :‌ بله
 • نوع ویتامین :‌ ویتامین C
 • کشور مبدا برند : ایران
 • شماره مجوز :
 • صادر کننده مجوز :‌ سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده : مقدار کافی از کرم روی پوست صورت و گردن قرار داده، با حرکات رو به بالا ماساژ داده تا جذب شود. روزی یک یا دو بار
 • سایر توضیحات
 • دارای ترکیبات لیپوزوم ویتامین C، لیپوزوم رتینول، لیپوزوم چای سبز، لیپوزوم اسید هیالورونیک
 • جوان کننده و سفت کننده پوست
 • روشن کننده پوست
 • پیشگیری از پیری زودرس پوست ناشی از آفتاب٬ آلاینده‌ها٬ مواد آرایشی و غیره به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی
 • بهره‌مندی از فناوری لیپوزومال جهت افزایش عملکرد و نفوذپذیری مواد موثره
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-118054/%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B3%DB%8C-%DA%AF%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-c-%D8%AD%D8%AC%D9%85-40-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1″ text=”کرم صورت سی گل حاوی ویتامین C حجم 40 میلی لیتر”]
2 –  ژل ضد چروک سودا مدل لیفتینگ آلوئه ورا حجم 200 میلی لیتر

مشخصات کالا Sevda Lifting Aloe Vera Gel 200ml

مشخصات کلی ژل ضد چروک سودا مدل لیفتینگ آلوئه ورا حجم 200 میلی لیتر

 • عملکرد : ضد چروک , سفت کننده
 • حجم : 200 میلی لیتر
 • SPF : ندارد
 • نوع محفظه نگه دارند: تیوبی
 • جنس محفظه نگه دارنده : پلاستیک
 • ویتامینه : خیر
 • کشور مبدا برند : ایران
 • شماره مجوز : 56/18106
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده : – روی پوست خشک و تمیز صورت استفاده شود
 • سایر توضیحات
 • – تسکین دهنده
 • – ضدچروک
[ma_sp_button type=”type2″ link=”https://www.digikala.com/product/dkp-260677/%DA%98%D9%84-%D8%B6%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D9%88%DA%A9-%D8%B3%D9%88%D8%AF%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D9%84%DB%8C%D9%81%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%A6%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%A7-%D8%AD%D8%AC%D9%85-200-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1″ text=”ژل ضد چروک سودا مدل لیفتینگ آلوئه ورا حجم 200 میلی لیتر”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *